O.T. Genasis

O.T. Genasis

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-04-01 15:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Powiązania seriali Netflix ze światem hip-hopu przewijają się dość często - poczynając od "The Get Down", poprzez mocne muzyczne osadzenie i smaczki widoczne w odcinkach "Luke Cage" czy "Iron Fist", aż po występy samych raperów (m.in. Method Man). Tym razem raperzy przenikną do trzeciego sezonu jednej z flagowych serii - "Narcos"!

dodano: 2016-07-30 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

The General powraca z kolejnym singlem! Big Tray Deee zapowiedział, że jego długo oczekiwany solowy album "T3C" ukaze się oficjalnie 16 września - z tej okazji członek legendarnego duetu Tha Eastsidaz opublikował swój nowy teledysk "Moved Up!!!", na którym gościnnie pojawia się O.T. Genasis oraz raperka Coniyac: w przesłości związana ze składem Doggy's Angels, obecnie żona Tray Deee. Klip możecie obejrzeć w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-09-22 23:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

O.T. Genasis to idealny przykład na to, jak krótka potrafi być w obecnym świecie uwaga słuchacza. Jeszcze pół roku temu pół świata zachwycało się "CoCo", a obecnie jego mixtape wychodzi jakby po cichu i na uboczu. I to mimo naprawdę mocnych featuringów - wypuszczony w ramach cyklu Gangsta Grills materiał "R&B: Rhythm & Bricks" zawiera gościnne udziały takich osób jak Wiz Khalifa, Lil Wayne, K Camp, Snoop Dogg czy Game. Całość odsłuchacie poniżej.

Tagi:
dodano: 2015-06-19 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"CoCo" znamy już na pamięć, a choć następne single O.T. Genasisa czyli "The Flyest" i "Ricky" nie zyskały równie dużego odzewu to podopieczny Busty wciąż jest na językach. Teraz zapowiedział najnowszy mixtape "Rhythm & Bricks", który ukaże się 30 czerwca oraz zaserwował pierwszy singiel z niego pochodzący!

dodano: 2015-04-21 20:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

"CoCo" opanowało cały świat, a niedawno prezentowaliśmy Wam wypuszczone luźno "The Flyest". Teraz pora na nowy oficjalny singiel od O.T. Genasisa, ponownie wyprodukowany przez Juice'a 808, który stał za bitem do "CoCo". Co Wy na to, powtórzy sukces poprzednika?

Tagi:
dodano: 2015-04-06 17:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"CoCo" wciąż jest numerem, od którego nie da się uwolnić i który atakuje nas ze wszystkich stron. Poprzeczka przed O.T. Genasisem postawiona była więc naprawdę wysoko a oczy całego świata skupiły się na jego kolejnych ruchach. Dziś dostajemy pierwszy singiel wypuszczony od czasu premiery "CoCo". Jak brzmi "The Flyest"?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-13 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Dopiero co publikowaliśmy Wam oficjalny remix "CoCo", w którym udzielili się Meek Mill i Jeezy, a sam O.T. Genasis nawinął zupełnie innym flow... Wygląda na to, że czeka nas seria remiksów, bo dziś do Sieci trafiło "CoCo Part 3", w którym gospodarz brzmi jakby kontynuował zwrotki z oryginału a gościnnie pojawia się Chris Brown. Czy tylko ja mam wrażenie, że dopóki nie pojawi się remix z Busta Rhymesem to ciągle możemy spodziewać się głównej bomby? Może czeka nas coś na kształt "My Nigga Remix" z plejadą pierwszoligowych gwiazd?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-11 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

O.T. Genasis nie daje swojemu ostatniemu singlowi ani na chwilę odetchnąć. Niedawno otrzymaliśmy drugi teledysk do hitowego "CoCo", które pokryło się już Złotem, teraz dostajemy oficjalny remix. A my mamy odnośnie owego remiksu dwie ważne wiadomości... Po pierwsze - Meek Mill odnalazł się na tym bicie idealnie. Po drugie - Genasis swoją nową zwrotką chyba ostatecznie udowodnił, że sylabizowane flow i rymy na jedną końcówkę z oryginału to celowy zabieg i nad wymiar skuteczny trolling. You in love?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-07 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Wielokrotnie byłem już świadkiem lub uczestnikiem dyskusji, w których zastanawiano się "jak też ten Genasis wymyślił refren do "CoCo", który z jednej strony odrzuca, z drugiej wbija się w głowę i magnetycznie przyciąga, a zarazem wydaje się genialną w swojej prostocie prowokacją na naszych narządach słuchu. Jak mógł powstać nawinięty z niesamowitą wczutką refren i przejście "Baking soda, I got baking soda"? Posłuchajcie co mówi sam O.T. Genasis...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-01-04 22:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"CoCo" to chyba najbardziej zaraźliwy numer ostatnich miesięcy, który także w polskich klubach wskoczył już na gęstą rotację. Pierwszy klip przekroczył już 40 milionów odsłon, O.T. Genasis postanowił jednak... zrobić kolejny. Tym razem już wysokobudżetowy, z przepychem oraz licznymi ciekawymi udziałami gościnnymi. W drugim video do "CoCo" widzimy bowiem Busta Rhymesa (który maczał też palce w reżyserii), Timbalanda, DJ-a Khaleda czy... Ice'a T z żoną Coco.

Tagi:
dodano: 2014-12-27 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"CoCo" to jeden z największych viralowych hitów ostatnich miesięcy (obecnie blisko 33 miliony odsłon) a obok dyskusji odnośnie tego czy to najgorszy czy najlepszy banger roku sporo osób zastanawia się jakie są rzeczywiste raperskie umiejętności O.T. Genasisa i co pokazałby na innych bitach, bez tego hipnotyzującego i turbo-zaraźliwego refrenu. Teraz możemy to sprawdzić - członek The Conglomerate zarejestrował blisko 4-minutowy freestyle na kilku dobrze znanych podkładach. Jak uważacie, daje radę?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-06 18:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

O hitowym "CoCo" O.T. Genasisa pisaliśmy Wam nie tak dawno, ale kula (notabene) śnieżna dotycząca tego numeru wydaje się dopiero rozpędzać. Licznik w ciągu dwóch tygodni przeskoczył z 4 milionów na 15, mnożą się dyskusje, w Polsce remix zapowiedział m.in. Tede, a w Stanach... właśnie wypuścił swoją wersję Ludacris. Legendarny reprezentant Atlanty podjął się zremiksowania "CoCo" w ramach serii "LudaVerses". Jak siedzi?

dodano: 2014-11-23 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Dzisiejszy hip-hop ma to do siebie, że łatwo w nim o numery, które z jednej strony skupiają uwagę pod kątem beki, prostoty czy wtórności a z drugiej... mimo tego, a może i dzięki temu stają się viralowymi hitami, doczekują się niezliczonej ilości remixów a nam nie chcą wypaść z głowy mimo usilnych chęci. "Włączyłem to i jest przecież najgorsze, ale od tego czasu non stop to nucę!" - takie komentarze przy numerach Future'a, Bobby'ego Shmurdy, Trinidad Jamesa, Young Thuga czy Chief Keefa słyszałem wielokrotnie.

W ostatnich tygodniach Internet opanowuje za to nowy singiel rapera znanego jako O.T. Genasis, w którym wyśpiewuje on z prześmiesznym akcentem "I'm in love with the cocooo". Nic takiego powiecie? A jednak remixy zaczynają się mnożyć, dyskusja w social mediach nakręcać a w trakcie koncertu O.T. na scenie zobaczyć można szalejących Wiza Khalifę czy Busta Rhymesa...

Tagi: