O.T. Genasis feat. Meek Mill, Jeezy "CoCo" - oficjalny remix!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-11 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

O.T. Genasis nie daje swojemu ostatniemu singlowi ani na chwilę odetchnąć. Niedawno otrzymaliśmy drugi teledysk do hitowego "CoCo", które pokryło się już Złotem, teraz dostajemy oficjalny remix. A my mamy odnośnie owego remiksu dwie ważne wiadomości... Po pierwsze - Meek Mill odnalazł się na tym bicie idealnie. Po drugie - Genasis swoją nową zwrotką chyba ostatecznie udowodnił, że sylabizowane flow i rymy na jedną końcówkę z oryginału to celowy zabieg i nad wymiar skuteczny trolling. You in love?

Tutaj natomiast przeczytacie co Genasis mówi o historii powstania utworu, swoim nadchodzącym albumie oraz tym, czy nie boi się łatki one-hit-wondera.

lean with fanta
Lubisz retard rapy co Mateusz? Mocno je lubisz tylko jeszcze trochę wstyd się przyznać :)
lean with arizona
lubisz polski rap co jung lean? mocno go lubisz tylko wstyd sie przyznac
lean with fanta
haha jung lean, brrr aż mnie wzdryga :O Pewnie że lubię polski rap bo się na nim wychowałem :) Jednak aktualnie sprawdzam 4 płyty rocznie w całości z PL rapu, z czego 2 mi się wkręcają na dłużej niż tydzień.... Jest tyle pięknej muzyki do poznania, tyle wspaniałego amerykańskiego rapu, no ale na pewno nie jest tym young jeezy, meek mill i mr. coco
lean with mountain dew
Yung lean ot genasis meek mill sa chujowi ale i tak lepsi niz 95% polskich plyt, niezaleznie od dat ich wydania Wspolczuje wychowywania sie na polskim rapie
igiiiiiii
Lolololololololol Meek Mill i Jezzy sa slabi ale jaja... Dawno sie tak nie usmialem. You Made My Day
kokos
jeśli tak słuchasz Stanów i uważasz, że I use to hit the kitchen lights, cockroaches everywhere Hit the kitchen lights: now it's marble floors, everywhere! to słaby wers słabego jeeziego to serio przykrość
lean with fanta
hehe nie ma czego współczuć ziomek :) Myślę że słuchanie tzw. klasyków polskiego rapu w podstawówce dało mi więcej dobrego niż złego (chociaż są i negatywne wpływy, tego nie podważam nawet), starałem się zawsze przeprowadzać selekcje i odrzucać najbardziej prymitywne plewy pl sceny :)
w_koko
smieszni jestescie z tym uwielbieniem dla stanow. byle jaki czarnuch z lancuchem i klipem zarapuje cos w stylu spoko/oko a lecicie na niego maloletnie fanki. szajs to szajs. wszystko jedno z jakiego kraju i jaki budzet za tym stoi. ten numer ty wybitny przyklad rapowego mc donald'a dla fannow z IQ ameby.
polskimikmili
A mi się chce śmiać z rycerzy niuskulu/rycerzy oldskulu, ja tam bez napinki słucham tego co mi się podoba i nie rozumiem Waszego obrzucania się gównem "bo on słucha cośtam innego niż ja", jak w piaskownicy kurva... XD Cebulandie trzeba zbombardować, inaczej nic nie pomoże.
igiiiiiii
Genialny komentarz, zgadzam sie w 100 procentach.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>