Rick Ross i O.T. Genasis zagrają w nowym sezonie "Narcos"!

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-04-01 15:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Powiązania seriali Netflix ze światem hip-hopu przewijają się dość często - poczynając od "The Get Down", poprzez mocne muzyczne osadzenie i smaczki widoczne w odcinkach "Luke Cage" czy "Iron Fist", aż po występy samych raperów (m.in. Method Man). Tym razem raperzy przenikną do trzeciego sezonu jednej z flagowych serii - "Narcos"!

Tematy kokainowej dilerki są w amerykańskim hip-hopie obecne dość często, od real-talku po kreację, od całej fali mafioso-rapu poprzez newschoolowe drug-braggadacio. Naturalne wydaje się więc wplecenie MC's w historię poświęconą Pablo Escobarowi i innym kolumbijskim kartelom.

Z tego co udało nam się dowiedzieć to autor "CoCo" O.T. Genasis pojawi się w nowym sezonie "Narcos" w roli zaufanego człowieka cartelu z Cali, pomagającego rozwijać kokainową ekspansję na Kalifornię (z której notabene pochodzi). Podobno miał też okazję w jednej ze scen spektakularnie nawiązać do swojego wersu "Hit you with tha trenta-ocho".

Nie będzie on jednak jedynym! W tym sezonie zobaczymy również Ricka Rossa, który zagra... strażnika więziennego. Ross postanowił odciąć się wszystkim osobom nawiązującym do jego pracy w roli więziennego CO i pokazać, że ma spory dystans do własnej przeszłości. "Praca strażnika jest spoko - trzymasz wtedy w garści 'major keys' jak mój człowiek Khaled" - skomentował to śmiejący się Ross w jednym z wywiadów.

innymatei
na bank
polski rap gówno
w ameryce normalnie raperzy graja w normalnych serialach. props. nie to co w tej biednej polszy łakowe raperki grają w tvn. beka
???
Jak masz taki problem do Polski to na jaki chuj używasz tego języka? Bo nie kumam krytykujesz wszystko co od nas ale dalej używasz naszego języka. Jak tak bardzo nie nawidzisz własnego kraju rozmawiaj sobie po angielsku czy jak tam chcesz bo tak to tylko hipokryzją zapierdala na kilometr
polski rap gówno
problem mam tylko do rapu bo jest chujowy, a nie do kraju
Anonim
chujowe to masz te argumenty koleszko
what
debilu jebany, artykul na prima aprilis byl pisany...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>