ORGANIZED THREAT

ORGANIZED THREAT

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-02-20 17:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

Gavlyn jest jedną z tych postaci na rapowej scenie, która ostatnimi czasy wywarła na mnie duże wrażenie. Podobało i podoba mi się wciąż, nie epatowanie przez nią seksem, tylko postawienie na seksapil. Taka subtelna różnica. Dlaczego to dla mnie takie istotne? Ano dlatego, że przy całym szacunku choćby dla Lil Kim, czy Foxy Brown, to trochę drażniło mnie w nich to, że zbytnio naśladują facetów. A od zawsze byłem fanem Missy Elliott. Gav zrobiła jeszcze jedną wyjątkową rzecz. Przekonała mnie, że wykorzystanie staroszkolnych bitów wciąż może być czymś ciekawym dla słuchacza, a nie tylko udowadnianiem wszystkim, że jest się prawdziwym, bo ma się "sampel z bitem".

Dlatego też z niecierpliwością czekałem na "Modest Confidence". Apetyt na ten krążek podniosły dwa promujące klipy: "All Too Well" i Guilty Pleasures". Na dodatek, nie tak dawno temu światło dzienne ujrzało nagranie z radia, gdzie raperka przedstawiała kawałek "Search and Destroy". Po tym co usłyszalem, byłem przekonany, że płyta może mieć potencjał na zawojowanie podsumowań roku 2014. A jak wyszło?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-16 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

19 stycznia, pojawić ma się kolejna, długogrająca płyta Gavlyn. Promowały ją dwa single: "All Too Well" i "Guilty Pleasures". Na fanpage'u artystki pojawił się odnośnik do sklepu Organized Threat, gdzie można zamówić krążek w dwóch wersjach, a także zapoznać się z tracklistą.

Poniżej przedstawiam Wam listę kawałków, które znajdą się na "Modest Confidence", a także będzie mogli posłuchać trzech, opublikowanych w tym roku kawałków. Zapraszam do sprawdzenia.

kategorie:
dodano: 2014-01-06 12:59 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Podziemna artystka pochodząca z Los Angeles, reprezentująca ekipę Organized Threat. W 2012 wydała, przyjęty ciepło przez słuchaczy, album "From the Art", a w 2013 światło dzienne ujrzała reedycja pierwszego wydawnictwa "Habit That You Blame". "Modest Confidence" jest kontynuacją drogi objętej przez artystkę.

Tracklista:

video
dodano: 2013-08-17 19:30 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 1)

4 lipca tego roku, w Warszawie, w klubie 1500m2 do wynajęcia, wystąpiła, pochodząca z Kalifornii, Gavlyn. Raperkę wparli jej koledzy z Organized Threat. Poniższy wywiad pochodzi właśnie z tamtej imprezy. Występują w nim: Gavlyn, Poetic Death, Papa J, DJ Mike Steez i DJ Dubplates. Zapraszamy do obejrzenia, szczególnie w obliczu tego, że już za parę dni Organized Threat (także z udziałem Yary Bravo) wystąpią na czeskim Hip Hop Kempie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-07-03 21:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Jako, że już jutro koncert w Warszawie, w klubie 1500m2 do wynajęcia, warto napisać coś o, występującej na nim gwieździe. Tu właśnie pojawia się niedawno wydana pudełkowa wersja „Habit That You Blame”.

Co to takiego, spytacie? Jest to reedycja pierwszego krążka Gavlyn. Dokładniej mówiąc fizyczna wersja darmowego debiutu. Czy warto go sprawdzić? Na pewno.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-06-19 20:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 3)

Jak już Wam pisałem jakiś czas temu, w Polsce wystąpi Gavlyn. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie 1500m2, a oprócz niej wystąpią m.in. inni członkowie Organized Threat. W rozwinięciu możecie się dowiedzieć trochę więcej na temat tego wydarzenia.

dodano: 2013-02-18 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

ORGANIZED THREAT - For The Moment [Official Music Video]

Przed Wami klip grupy Organized Threat. Jeśli nazwa Wam nic nie mówi, to przypominam, że reprezentantką tej ekipy jest jedna z najbardziej utalentowanych, młodych raperek Gavlyn. Słychać progres w jej nawijce. Poprawiła flow i dykcję. Oprócz niej swoje wersy dorzucają dwie inne panie. Są to: Yarah Bravo posiadająca niezwykle delikatny głos i Soulcat E5. Skład dopełnia Poetic Death, którego możecie kojarzyć z solowych kawałków, a także z udziału w teledysku "Clarity/To the Feeling" Gavlyn. Wszystko to podane jest na bicie mieszkańca Berlina, Figuba Brazleviča. Stworzył on podkład w stylu "Therapy" Heltah Skeltah. Cuty i skrecze są dziełem DJ'a Mike Steeza.