Modest Confidence

Modest Confidence

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-05 16:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

GAVLYN - ForwardBack [OFFICAL MUSIC VIDEO]

Recenzję "Modest Confidence" mogliście u nas przeczytać jakiś czas temu. Tym razem mamy dla Was nowy klip, który powstał do utworu "ForwardBack" i został nakręcony w Marsylii. Za bit do tego utworu odpowiedzialny jest Purekut.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-16 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

19 stycznia, pojawić ma się kolejna, długogrająca płyta Gavlyn. Promowały ją dwa single: "All Too Well" i "Guilty Pleasures". Na fanpage'u artystki pojawił się odnośnik do sklepu Organized Threat, gdzie można zamówić krążek w dwóch wersjach, a także zapoznać się z tracklistą.

Poniżej przedstawiam Wam listę kawałków, które znajdą się na "Modest Confidence", a także będzie mogli posłuchać trzech, opublikowanych w tym roku kawałków. Zapraszam do sprawdzenia.

video
dodano: 2013-10-16 14:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

Gavlyn - Guilty Pleasure [Official Music Video]

Gavlyn atakuje i wypuszcza drugi teledysk promujący zbliżające się "Modest Confidence". Tak, dla przypomnienia, pierwszym z nich był klip do utwor "All Too Well". Dziś mam dla Was obraz do numeru "Guilty Pleasure", a bicie Figuba Brazzlevica, znanego również ze współpracy z m.in. Reverie.

dodano: 2013-04-14 19:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 10)

Gavlyn - All Too Well [Official Music Video]

Szczerze mówiąc to się trochę bałem o Gavlyn. Bałem się, że będzie jednym z tych podziemnych artystów, którzy coś nagrali, było to fajne, ale ze względu na niezadowalający odzew, odwiesili mikrofon na kołek. Na szczęście tak się nie stało i młoda raperka idzie za ciosem. W tym roku ma wydać swoją trzecią solówke "Modest Confidence". Powyższy klip jest pierwszym, który promuje owo dzieło. Gavlyn konsekwentnie idzie swoją ściężką i dobiera producentów, którzy potrafią przenieść klimat Nowego Jorku z lat 90-tych do swojego brzmienia. Za bit odpowiada Eskupe i trzeba przyznać, że wyszedł mu porządny sztos.