Nocne Nagrania

Nocne Nagrania

video
dodano: 2013-09-22 20:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 6)

Tusz Na Rękach - Czekam na przełom (prod. Szatt)

Wytwórnia UrbanRec zaprasza do sprawdzenia teledysku Tusza Na Rękach do utworu "Czekam Na Przełom", który pierwotnie znalazł się na płycie "Upór, Odmienność, Cokolwiek" wydanej w 2012 roku. Okazją do przypomnienia tego singla jest kompilacja "Przez Ciernie Do Gwiazd 2010-2013", prezentująca przekrój twórczości Kuby Witka tuż przed premierą Jego najnowszego albumu "W Brzuchu Bestii", który ukaże się już 25 października 2013 roku nakładem UrbanRec.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-09-13 21:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Aptaun Records ma przyjemność zaprezentować EP-kę pt. "Słuchaj mnie", będącą efektem współpracy ASa Aptaunu – Oxona z uzdolnionym duetem producenckim Nocne Nagrania (Szatt/Nowok).

"Jedyne w swoim rodzaju bity nie dających się zamknąć w żadne ramy producentów kontrastują z dynamicznym wokalem krakowskiego rapera, tworząc mieszankę stylów, którą warto usłyszeć." - mówi nam info prasowe. W rozwinięciu newsa znajdziecie tracklistę, odsłuch, a także informacje, gdzie można pobrać i zamówić ten materiał.

dodano: 2013-02-22 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Przy okazji naszego wywiadu z Cirą mieliśmy okazję porozmawiać o instrumentalnym projekcie autora warstwy muzycznej na "Plastikowym Kosmosie" - Szatta. Członek Nocnych Nagrań 16 lutego udostępnił swój materiał w wersji online, a kilka dni temu rozpoczął ogarnianie wersji fizycznej swojego "Future Voices". Czternaście wyjątkowych numerów możecie sprawdzić w rozwinięciu, gdzie znajdziecie również informacje na temat tego jak zamawiać materiał w wersji CD.

recenzja
dodano: 2013-01-25 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 17)

Cira – białostocki raper, wywodzący się z takich składów jak Panorama Paru Faktów, Fama Familia, niegdyś Cira & Nikon, a ostatnio działający na polu scenicznym w duecie ze swoim kompanem – Hukosem. Najmocniejsze ogniwo Step Records, koleś poza kontrolą pod względem skillsów, wreszcie ziszczająca się wielka nadzieja na uratowanie polskiego hi… Chwileczkę, czy aby nie popłynęliśmy zbyt daleko? No właśnie nie, bo na nowym albumie wszystko się zgadza!

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-02-16 19:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 5)
Przy ostatniej płycie Tusza Na Rękach "Uwolnić Umysł" pojawiło się sporo opinii, jakoby był to gorszy album od "Get Fejm Or Die Tryin'" - głównie ze względu na zaprzestanie współpracy z Voskovymi.

Takie postawienie sprawy było mocno niesprawiedliwe szczególnie dla duetu Nocne Nagrania, który odpowiada za większość produkcji tamże. Wydany pod koniec zeszłego roku album producencki "Linia 00:14" to niejako kontynuacja obranej wcześniej drogi, na której krzyżują się lekko futurystyczna elektronika i jazzowe sample. Jak wyszło?

dodano: 2011-11-25 13:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 11)
Przedstawiamy najnowszy materiał od Chudego (rap) i Nocnych Nagrań (Szatt/Nowok; produkcja).

Płytę, której tracklistę sprawdzicie poniżej, ściągniecie z tego linku, jeżeli natomiast chcielibyście ją sobie postawić na półce, ślijcie maile na nocne.nagrania@gmail.com. Koszt krążka to 15zł. Polecamy!