plastikowy kosmos

plastikowy kosmos

video
dodano: 2013-02-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Cira ft. Chwi'la - To tu, to tu (prod. Szatt)

„Wiem, że wszyscy chcieliby widzieć już Cirę jako wrażliwego poetę, piszącego nowe strofy nad bystrym strumieniem jestestwa, tudzież dumającego nad następną kreską portretu pychy... tak nie było i nie jest, bez magicznej części podwórka i ulicy hip-hop można by rozbić o kant dupy. Pozdrówki wszystkie białostockie hip-hopowe mordy, które od lat pchają magię do przodu. Tym co szanują elementy i są TU. Bo to tu, to tu znajdziesz hip-hop. Pozdro. Cira.” - tyle o swoim nowym singlu autor. Klip promuje niedawno wydany "Plastikowy Kosmos.

dodano: 2013-02-02 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)

Szatt to producent ewidentnie znajdujący się na fali wznoszącej i nie ma się specjalnie czemu dziwić, kiedy słucha się jego najnowszych podkładów. Fanom znany m.in. ze współpracy z Nowokiem w ramach Nocnych Nagrań, ostatnio robi coraz więcej rzeczy solowo. Jedną z nich jest oczywiście płyta Ciry "Plastikowy Kosmos". Wszystkim, którzy nie kojarzą go jeszcze wystarczająco dobrze zapraszam też na oficjalny profil Soundcloud, gdzie znajduje się mnóstwo zajebistego materiału o którym mało kto wie. Warto też zwrócić uwagę na ultraklimatyczną zapowiedź albumu "Future Voices". Tymczasem oddaję mu głos i pięć pytań z cyklu Tak To Się Robi.

recenzja
dodano: 2013-01-25 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 17)

Cira – białostocki raper, wywodzący się z takich składów jak Panorama Paru Faktów, Fama Familia, niegdyś Cira & Nikon, a ostatnio działający na polu scenicznym w duecie ze swoim kompanem – Hukosem. Najmocniejsze ogniwo Step Records, koleś poza kontrolą pod względem skillsów, wreszcie ziszczająca się wielka nadzieja na uratowanie polskiego hi… Chwileczkę, czy aby nie popłynęliśmy zbyt daleko? No właśnie nie, bo na nowym albumie wszystko się zgadza!

video
dodano: 2013-01-20 18:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Cira - Sz Cz (prod. Szatt)

„Sz cz" to najnowszy singiel promujący album Ciry „Plastikowy Kosmos", którego premiera już 25 stycznia. Jest to pierwsze wydawnictwo Step Records w 2013 roku. Podkład w „Sz cz" wyprodukował Szatt z Nocne Nagrania, który odpowiada za warstwę muzyczną całej płyty. „Sz cz" to jeden z cięższych utworów na płycie i spodziewamy się, że słuchacze mogą nie zrozumieć w pełni intencji rapera." - mówi Step Records - „Warto jednak wsłuchać się w tekst i poszukać drugiego dna".

dodano: 2012-12-21 15:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

25 stycznia 2013 roku ukaże się solowa płyta Ciry „Plastikowy Kosmos”. Album, na któryy znajdziecie gościnne zwrotki od Miuosha, Onara, Hukosa, Tusza Na Rękach, Te-Trisa i Bisza, możecie w przedsprzedaży zamówić na www.preorder.pl. Dziś premierę miał kolejny teledysk promujący to wydawnictwo. Klip powstał do utworu „Trzym Fason”. Zdjęcia zostały zrealizowane w Białymstoku przez Press Play Films. Dodatkowe ujęcia zwrotki Tusza Na Rękach zostały nakręcone w Kielcach przez Karola Buckiego.

dodano: 2012-06-12 14:00 przez: admin (komentarze: 24)


Cira ft. Bisz, Te-Tris "Plastikowy Kosmos" (2012)

Dlaczego: Cira mimo sporych skillsów zawsze stał gdzieś w cieniu. Powoli sytuacja się odwraca i białostocki raper, poeta i aktor wchodzi na pierwszy plan. Właśnie ukazał się klip "Plastikowy Kosmos" z gościnnym udziałem Bisza oraz Te-Trisa promujący album Cirsona o takim samym tytule. Warto sprawdzić zanim na światło dzienne wyjdzie wspólny krążek Hukosa i Ciry.