Monika Borzym

Monika Borzym

wydarzenie
kategorie: Jazz, Koncerty, News, Patronaty
dodano: 2015-06-17 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Już jutro w Barze Studio odbędzie się wydarzenie nietuzinkowe - Monika Borzym, fenomenalna polska wokalistka jazzowa, której ostatnie koncerty wyprzedały się na pniu, zagra specjalny koncert z okazji wręczenia złotych płyt twórcom "Albo Inaczej"

video dnia
dodano: 2014-01-14 18:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Ten Typ Mes i Lepsze Żbiki - Dzień zgody (Niedziela) + Monika Borzym, Kuba Knap

Dlaczego: Piąty klip Tego Typa Mesa promujący album nagrany wraz z „Lepszymi Żbikami" to spokojna, refleksyjna podróż po szlakach sumienia. Teledysk (niestety bez udziału wokalistki, która nie mogła pojawić się na zdjęciach) kręcono głównie we wnętrzach jednego z najważniejszych warszawskich kościołów. Scenariusz powstał w oparciu o pomysł rapującego w utworze Kuby Knapa.

kategorie: Jazz, News, Nowe twarze, Pop
dodano: 2013-10-24 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Przy okazji naszego wywiadu z Mesem mieliśmy okazję porozmawiać chwilę o Monice Borzym, która pojawiła się na "Lepszych Żbikach". Znakomita wokalistka, która miała okazję występować w wielku zakątkach Świata u boku muzyków dla których przymiotnik "legendarny" jest jak najbardziej stosownym opisem, niedawno wydała drugi album studyjny zatytułowany "My Place". W niespełna tydzień po premierze płyta pokryła się złotem. Obsada albumu mówi zresztą sama za siebie.

dodano: 2013-06-03 13:37 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Premiera nowego albumu Tego Typa Mesa i Lepszych Żbików, zapowiedziana na 21 czerwca, zbliża się wielkimi krokami, a my dostajemy kolejny singiel promujący wydawnictwo. W numerze "Mieć czas" gościnnie udzielili się Kuba Knap, Ciech i Monika Borzym. Odsłuch w rozwinięciu.