MC Ren

MC Ren

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2016-04-24 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Tegoroczny festiwal Coachella z pewnością przejdzie do historii. Na scenie mogliśmy bowiem ujrzeć wszystkich żyjących członków oryginalnego składu N.W.A i to po, bagatela, 27 latach przerwy!

dodano: 2015-08-14 15:30 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 7)

Dziś swoją oficjalną premierę ma wyczekiwany na całym świecie film F. Gary’ego Graya pt. „Straight Outta Compton”, opowiadający historię legendarnej grupy N.W.A. Z tej okazji Bilboard postanowił przeprowadzić wywiad z wszystkimi członkami zespołu, a o zadawanie pytań poprosili jednego z największych raperów naszych czasów - samego Kendricka Lamara. Posłuchajcie tej pasjonującej rozmowy, podczas której fantastyczna czwórka w składzie Dr. Dre, Ice Cube, MC Ren i DJ Yella zdradza jak wyglądały początki zespołu, wspomina nieżyjącego Eazy’iego-E, podkreśla jak N.W.A. wpłynęło na brzmienie hip-hopu, popkulturę i wiele innych.

kategorie: Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-05 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)

Niedawno prezentowaliśmy Wam robiący wrażenie trailer filmu poświęconego N.W.A., który do kin trafi w najbliższe wakacje. Teraz dostaliśmy zdjęcia odtwórców głównych ról i trzeba przyznać, że casting robi wrażenie...

dodano: 2015-03-23 21:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 14)

26 marca minie dokładnie 20 lat od czasu tragicznej śmierci Erica Wrighta... z okazji okrągłej rocznicy postanowiliśmy uczynić go naszym Artystą nadchodzącego Tygodnia! Szykujcie się zatem na grubą podróż wstecz do korzeni kalifornijskiego "Gangsta Rapu". Przypomnimy wam wszystko co najlepsze z solowej twórczości Eazy'iego, zaczynając od najwcześniejszych lat aż po sam kres scenicznego życia... klipy, albumy, pojedyncze utwory - reasumując: "The Godfather Of Gangsta Rap" w pełnej odsłonie! Tylko u nas przez najbliższe 7 dni. "He started this gangsta shit - and that's the muthafuckin' thanks he will get"!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-31 19:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Mc Ren powraca z nowym singlem! Jeden z ojców-założycieli legendarnego składu N.W.A. wypuścił właśnie kolejny kawałek, promujący jego nadchodzący album "Rebel Music".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-21 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

CPO Boss Hogg to pochodzący z Compton weteran mikrofonu, który swoją przygodę z rapem zaczynał od płyt N.W.A., potem związał się kontraktem z Death Row Records pojawiając na kultowe pozycje z katalogu wytwórni jak "Above The Rim", "Murder Was The Case" i "All Eyez On Me", by potem trafić na albumy spod szyldu Dogg House Records (m.in. debiut Tha Eastsidaz) a następnie zniknąć z radaru słuchaczy na kolejne 10 lat - nie licząc sporadycznych występów tu i tam.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-11 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

The Villian is back! Nowy solowy album Mc Rena zbliża się wielkimi krokami. Niedawno otrzymaliśmy już pierwszy singiel zapowiadający płytę "Rebel Music" - dzisiaj pora na remix kawałka o tym samym tytule, na którym gościnnie pojawia się inny członek legendarnej ekipy N.W.A., czyli Ice Cube!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-29 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 5)

Jeśli wracacie do albumów N.W.A. na bank zastanawiacie się czasem co się dzieje obecnie chociażby z MC Renem. Raper ten oprócz kariery w tamtej grupie wydał 4 studyjne albumy, ale ostatni z nich aż 5 lat temu... Nie wszystko jest jednak stracone, artysta planuje powrót w tym roku, a na potwierdzenie swoich słów wypuszcza właśnie singiel "Rebel Music". Taki sam tytuł ma nosić również ów nowy solowy krążek. Co tu więcej powiedzieć? Cytując kawałek "E-A Ski, MC Ren, Yeah nigga, I'm back again"

Tagi:
dodano: 2011-12-29 19:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 5)
Druga setka artykułów z naszego cyklu "Diggin In The Videos" dobiegła końca...

Legenda, a wręcz i kult, ekipy N.W.A.
rozpoczęła się już w latach 90-tych. Po rozpadzie grupy, każde premiery solowych krążków członków byłego Niggaz Wit Attitude była wydarzeniem, którego żaden szanujący się fan przegapić nie mógł. Jednym z takich albumów był "Ruthless For Life" autorstwa MC Rena. Do tytułowego kawałka nakręcono także klip.