Mastermind

Mastermind

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-08-08 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Rick Ross - What A Shame (Explicit) ft. French Montana

Gdy siły łączą tacy raperzy jak Rick Ross i French Montana emocje sięgają zenitu i chociaż od premiery krążka (a zatem też samego kawałka) trochę już minęło przyznacie chyba, że wideo takie jak to zasługuje na wiele uwagi.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-03-23 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Dla wielu słuchaczy ksywa Rick Ross oraz słowo "klasyk" nie powinno stać w jednym zdaniu. Ilu ludzi tyle pojęć "klasyka" dlatego na ten temat dyskutować nie będziemy. Nie można jednak podważyć tego, że William Leonard Roberts II jest jedną z najbardziej wpływowych osób w rap grze dwudziestego pierwszego wieku. Nie ma co ukrywać, dla Rick Rossa przyszedł już czas aby nagrać swoisty klasyk. Raper z Miami jest już na takim stadium swojej kariery, że szósty studyjny album szefa MMG noszący dumną nazwę "Mastermind" powinien być jednym z tych albumów, które znajdą się za powiedzmy 7 lat na wszelakich listach określających najlepsze albumy tego wieku. Czy Rozay sprostał temu zadaniu?

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-03-23 17:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 13)

Choć żaden z promujących nowy album Ricka Rossa singli komercyjnej furory nie zrobił, a w tym samym okresie krążek wydał również będący na fali Pharrell, to „Mastermind” i tak wywędrowało na szczyt listy Billboardu. Like a bawse! – chciałoby się krzyknąć. Jak samozwańczy szef poradził sobie w szóstej już solowej próbie?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-08 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejnym singlem z "Mastermind" jest kooperacja raperów, którzy jeszcze nie tak dawno mieli ze sobą "na pieńku". Ross i Jeezy pogodzili się jednak, a efektem "War Ready".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-08 13:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 0)

Powiem szczerze, że bardzo czekam na ten album. Abstrahując od lirycznych możliwości Ryśka, jego płytom nie można odmówić wspaniałego brzmienia. Dla mnie Ross to może nie "good raper", ale na pewno "good entertainer". Właśnie wyciekła lista utworów, które składają się na szósty legal Ricka.

Niespodzianką jest na pewno brak singla "No Games". Moim prywatnym żalem jest to, że track ze Scarfacem i Z-Ro jest tylko bonusem. Poniżej mozecie sprawdzić tytuły kawałków wraz z goścmi. Premiera "Mastemind" przypada na 4 marca.