Mass Appeal

Mass Appeal

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-04-16 14:00 przez: Jędrzej Pawłowski (komentarze: 3)

Na papierze Run The Jewels wydaje się duetem dosyć nietypowym. Podczas gdy pochodzący z Atlanty Killer Mike to artysta mocno zakorzeniony w tradycji południowego rapu spod znaku Dungeon Family, tak El-P znany jest jako założyciel Definitive Junx będącego niegdyś stajnią czołowych przedstawicieli alternatywnego odłamu tego gatunku. Pierwszą oznaką potencjału, jaki niesie ze sobą współpraca obu panów było wydane w 2012 roku „R.A.P. Music”, czyli wyprodukowany w całości przez El Producto solowy album Mike’a. Kooperacja ta zaowocowała powstaniem RTJ, a chemia między tymi artystami okazała się na tyle duża, że pod koniec zeszłego roku do Sieci trafiła już ich trzecia wspólna płyta.

dodano: 2014-10-08 16:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Biznes Nasa zdaje się coraz bardziej rozkręcać. Machina Mass Appeal rozpędza się dosyć szybko i oprócz wyszukiwania nowych twarzy zajmuję się pieczołowicie swoimi reprezentantami. Wsparcie wykazuje sam Nas, który to obwieścił właśnie, że będzie producentem wykonawczym zbliżającego się krążka młodziutkiego Bishopa Nehru. Ponoć God's Son uważa go w końcu za "przyszłość muzyki"... Zgadzacie się z taką opinią? Dotychczasowy dorobek muzyczny rapera zamyka "NehruvianDOOM", który współtworzył z nim MF DOOM. Nadchodzący krążek to już pełnoprawna płyta solowa.

dodano: 2014-10-04 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Trzeba przyznać, że Nas coraz mocniej rozkręca biznes związany z własnym labelem. God's Son pod swoje skrzydła przygarnął już tak znane postacie jak Fashawn i Run The Jewels. Oprócz nich w szeregach wytwórni pojawili się powoli przebijający się Boldy James, Bishop Nehru, a ostatnio mało znany Dave East... Kim on jest i co ma do zaprezentowania? W rozwinięciu znajdziecie odpowiedź na to pytanie.