Nas producentem wykonawczym nadchodzącego albumu Bishopa Nehru

Biznes Nasa zdaje się coraz bardziej rozkręcać. Machina Mass Appeal rozpędza się dosyć szybko i oprócz wyszukiwania nowych twarzy zajmuję się pieczołowicie swoimi reprezentantami. Wsparcie wykazuje sam Nas, który to obwieścił właśnie, że będzie producentem wykonawczym zbliżającego się krążka młodziutkiego Bishopa Nehru. Ponoć God's Son uważa go w końcu za "przyszłość muzyki"... Zgadzacie się z taką opinią? Dotychczasowy dorobek muzyczny rapera zamyka "NehruvianDOOM", który współtworzył z nim MF DOOM. Nadchodzący krążek to już pełnoprawna płyta solowa. Premiera zaplanowana jest na 2015.

reklama
beeed
Akurat NehruvianDOOM jest strasznie nudne (dobra, z przebłyskami, ale i tak). Podkłady - wybaczta, ale albo kalka, albo ogrzewany kotlet. Nehru też na tej płycie stracił sporo ze swojego blasku. Mam nadzieję, że na tej solówce zaprezentuje się lepiej, bo patrząc na całokształt jego twórczości, to potencjał ma wielki.
Tecca
wiec zajmij sie czescia liryczna tego albumu, czyli esencja rapu. co do podkladow, to zgodze sie. za pierwszym razem super, ale do katowania album sie nie nadaje, co nie wyklucza go z grona tych dobrych krazkow.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>