L.U.C

L.U.C

video
dodano: 2016-11-17 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Sekunda" Rahima z akompaniamentem Miejskiej Orkiestry Dętej Bolesławiec oraz "Manifest" L.U.C, w którym rapera wsparła Milicka Orkiestra Dęta otwierają nową serię filmów na kanale MaxFloRecTV. "RAPocztówka" to inicjatywa duńskiego kompozytora i performera polskiego pochodzenia, Jana Feat.'a, który zaprasza zawodowych solistów do współpracy z orkiestrami dętymi. W efekcie powstają hip-hopowo-folkowe wykonania znanych kawałków. Stojący na czele akcji L.U.C podkreśla, że "RAPocztówki" to "projekt społeczno-edukacyjny, w którym chodzi o energocyrkulację spotkań amatorów z zawodowcami". Kolejnymi artystami w serii będą Grubson, K2, Kleszcz, Promoe, Rapsusklei i Marika.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-11 10:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

L.U.C i GrubSon (Polska), Promoe (Szwecja), Rapsusklei (Hiszpania), Jan Feat. (Dania) i największy Big Band Europy, Rebel Babel Ensemble – to artyści, których połączyła nie tylko muzyka, ale i wspólna pasja, czyli jazda na rowerze. Efektem współpracy muzyków jest singiel pt. „Bike Band”. Klip do tego utworu trafił na MaxFloRecTV. To już druga po „Jak słowo daję” zapowiedź płyty wieńczącej Rebel Babel. Przypomnijmy, że chodzi o międzynarodowy projekt muzyczny będący serią dostępnych w sieci koncertów, performance'ów, flashmobów i videorelacji.

kategorie:
dodano: 2014-05-14 14:25 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Już 17 maja (sobota), w ramach Big Up! Urban Session, na terenie nowej siedziby Muzeum Miejskiego w Katowicach zagrają reprezentanci MaxFloRec: Buka, Rahim i K2. Oprócz nich na festiwalowej scenie pojawią się: L.U.C, Łona i Weber, Sitek i Buszu oraz Miuosh