Big Up! Urban Session: Rahim, Buka, K2 i inni

dodano: 2014-05-14 14:25 przez: MaxFloRec (komentarze: 0)

Miejsce: 

Dobrowolskiego 1, Katowice

Data: 

2014-05-17 17:00

Już 17 maja (sobota), w ramach Big Up! Urban Session, na terenie nowej siedziby Muzeum Miejskiego w Katowicach zagrają reprezentanci MaxFloRec: Buka, Rahim i K2. Oprócz nich na festiwalowej scenie pojawią się: L.U.C, Łona i Weber, Sitek i Buszu oraz Miuosh

Warsztaty street art
„Big up! Urban Session to projekt, w którym spotyka się muzyka, malarstwo, film, taniec i wszystko to czego możemy doświadczyć w miejskiej kulturze” – czytamy na stronie wydarzenia Big Up! Urban Session na Facebooku. W programie imprezy znajdziemy więc takie punkty, jak: projekcje filmowe, spotkanie z artystą, casting wokalny, warsztaty breakdance'u, lockingu i dancehallu czy warszaty street art.

Nowa kolekcja MaxFloSklepu
Jedną z dodatkowych atrakcji 17.05. będzie ścianka wspinaczkowa. Jako że Big Up! Urban Session to „wszystko, czego możemy doświadczyć w miejskiej kulturze”, w trakcie koncertów w namiocie MaxFloSklepu zakupić będzie można również ubrania o streetwearowym charakterze z najnowszej kolekcji, MF Wear.

Miejsce: Kopalnia Katowice
Koncert w ramach Big Up! Urban Session rusza 17 maja o godz. 18 na terenie nowej siedziby Muzeum Miejskiego w Katowicach, czyli w miejscu dawnej Kopalni Węgla Kamiennego Katowice.

Bilety
Bilety w cenie 35 zł do nabycia m.in. on-line na www.ticketpro.pl, w salonach sieci EMPiK, Media Markt i Saturn na terenie całego kraju, w katowickim 12Cali VinylShopie przy ul. Mielęckiego 6 i salonie Chyba Ty Tattoo przy ul. Mariackiej 31. Więcej informacji na www.big-up.pl (kliknij, aby przejść).

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>