Lil Kim

Lil Kim

kategorie:
dodano: 2020-01-18 11:46 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Pierwszy, po blisko czternastu latach przerwy album Lil Kim. Gościnnie możemy usłyszeć na nim między innymi: Ricka Rossa, Rich The Kida, czy OT Genasisa.

 

 

 

Tracklista:

Tagi:
video
dodano: 2019-02-03 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W tym tygodniu prezentowaliśmy Wam zainspirowany rozmową z Maliibu Miitch felieton pt "Czy kobiecy rap jest dziś w najlepszym stanie w historii?". Teraz mamy małe dopełnienie całego tematu - poprosiliśmy bowiem charyzmatyczną raperkę z Bronksu o wskazanie jej prywatnego top 5 najlepszych raperek w historii, a Maliibu poparła swoje wybory ciekawą i wieloaspektową argumentacją...

kategorie: Hip-Hop/Rap, Komentarze, News
dodano: 2019-01-30 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Gdy patrzymy na ostatnie lata to na topie równocześnie znaleźć mogliśmy 1 lub 2 raperki - najpierw o tron biły się Lil Kim i Foxy Brown, potem muzyczne spektrum gatunków eksplorowały Lauryn Hill i Missy Elliott, w ostatniej dekadzie za to dominację uszu (i oczu) przeprowadzały Nicki Minaj i Iggy Azalea...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-11-28 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)
Nie od dziś wiadomo, że jak trzeba, to kobiety też potrafią pokazać pazurki. Lil Kim niejednokrotnie głośno wyrażała już swoje niezadowolenie z faktu, że nowa damska gwiazda amerykańskiej sceny Nicki Minaj podchwyciła sporo elementów jej stylu.

Jednak postanowiła na tym nie poprzestać i tuż po premierze "Pink Friday" wypuściła diss na koleżankę z branży! Jak prezentuje się "Black Friday"?