Lil Kim dissuje Nicki Minaj!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2010-11-28 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)
Nie od dziś wiadomo, że jak trzeba, to kobiety też potrafią pokazać pazurki. Lil Kim niejednokrotnie głośno wyrażała już swoje niezadowolenie z faktu, że nowa damska gwiazda amerykańskiej sceny Nicki Minaj podchwyciła sporo elementów jej stylu.

Jednak postanowiła na tym nie poprzestać i tuż po premierze "Pink Friday" wypuściła diss na koleżankę z branży! Jak prezentuje się "Black Friday"?
Kim pojechała ostro, choć brak jej trochę ognia w nawijce. Ognia, który Nicki pokazała choćby na płycie Kanyego. Ciekaw jestem jak dalej potoczy się konflikt i jak odpowie panna Minaj.

reklama
Piotr Zarzycki
Pink Friday bądźmy szczerzy jest cienkie, za słodkie...;/ wolałbym nicki album w takiej formie jaką pokazywała na mixtape'ach...
Boss
dla mnie nicki to wogole nie wypal
fan rapu
dla mnie Pink Friday jest spoko, Nicki sprawdza się w nawijace i refrenach, baety dobre, damskie to fakt, ale pozostają dobre. Diss Kim cieniutki.
ABS
@fan rapu nie zgadzam się. beaty u nicki są źle dobrane poza produkcjami drew money czy jakoś tak ten pan był nazywany. Diss jest chujowy, a news niestety powinien znaleźć się tu parę dni wcześniej,.
DeNextBest
2Pac już dawno sie zniszczył LIl Kim
fan rapu
@ABS dla mnie kawałki -I'm the best -Right Tru Me -Fly -Save Me -Moment 4 Life -Blazin -Your Love -Last Chance to idealne kawałki dla kobiety, brzmią super. Nie wiem w sumie czego po Nicki oczekiwałem, ale jak looknąłem płytę, to pierwsze wrażenie (poza przekurwaasłuchalnym beacie Swizza) było to, że świetnie komponuje się jej przesłodzony (taki jakby słodki, dziewczęcy, ale aż przesadzony) głos z tymi beatami. No i bonus - Massive Attack to megabanger! Stąd moja opinia, ale w sumie ciekawa sprawa- zetknąłem się z wieloma zupełnie odmiennymi.
ojoj
wyszla se z puchy i plyciwa sie nie sprzedaja to trzeba kogos przydisowac dla rozglosu
Lis Łdz
Kurwa, ludzie czego wy słuchacie >!?!? Nie wiem czemu ale tą po prawo mam na naklejce "rapshopu" undergrande(poznałem po ciuchach) jest tam też nakoksowany [prawie raper (dobry producent)] Kanye West ... A kawałek na bicie od Moncha dobry na dissy jest ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>