Krzy Krzysztof

Krzy Krzysztof

dodano: 2020-09-21 18:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
fot. Dominik Czubak

Głosami publiczności nagrodę za Album Dekady otrzymał Quebonafide za epicki projekt "Egzotyka" - raper z Ciechanowa nie był w stanie dotrzeć na galę Popkillerów z uwagi na... kolejne podróże, jednak w jego imieniu statuetkę odebrał kompan egzotycznych wojaży, Krzy Krzysztof.

video
dodano: 2020-09-12 15:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)
fot. Dominik Czubak

"Egzotyka" została przez Was uznana Albumem Dekady - nagrodę odebrał członek Wesołej Ekipy i kompan egzotycznych podróży Krzy Krzysztof, dodając ze sceny, że Quebo nie mógł być z nami, bo robi właśnie to za co został nagrodzony - podróżuje. Z nami wrócił pamięcią do tripów w ramach "Egzotyki", zdradzając jak wyglądały one od kulis.

dodano: 2020-05-05 01:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Publikowaliśmy Wam wieczorem kanonadę kilkunastu nowych Hot16Challenge2 - a na zwieńczenie dnia dostajemy jeszcze strzały z samego topu!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-28 11:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Krzy Krzysztof zwiedził w ostatnich latach Polskę i Świat wzdłuż i wszerz wraz z Quebonafide, słuchacze nie zapominają jednak o tym, że w grudniu 2015 pojawił się singiel "Hypeman" zapowiadający solowy mixtape Krzyśka...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-06-03 13:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Mam przyjemność zaprezentować Wam materiał video z podróży, jaką odbyliśmy do południowej Afryki. Po przygodach w RPA nadszedł czas na jeszcze bardziej dzikie miejsce, a konkretnie: Przed Wami odcinek z Madagaskaru! Życzę Wam miłego oglądania! Jeśli ktoś oczekiwał bajkowego klimatu to może się troszkę zdziwić" - mówi nam Krzy Krzysztof publikując kolejną część Przygód Wesołego Hypemana. "Egzotyka" już 9 czerwca.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-04-17 12:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"W kolejnym odcinku Przygód Wesołego Hypemana zabieramy Was do RPA! W tym pięknym państwie położonym na południowym krańcu Afryki, mieliśmy przyjemność poznać człowieka, który nazywa się iFani. Jest to mega pozytywny gość, który podchodzi do życia z wielkim dystansem. W swoim kraju jest odpowiednikiem 'naszego' Kuby Wojewódzkiego.Z tym, że o ile w Polsce nie wszyscy darzą sympatią wspomnianego 'króla TVNu', tak w RPA iFaniego wszyscy kochają. Jest to człowiek, który zaraża optymizmem.

Wyszliśmy do niego z inicjatywą spotkania i ewentualnego omówienia featuringu do numeru który możecie już zobaczyć na YouTube pt. "Changa". Po przylocie okazało się, że iFani zaplanował cały nasz wyjazd, spakował nas do samochodu i zjechaliśmy z nim spory kawał RPA. Zabierał nas w ciekawe miejscówki, które macie okazje zobaczyć w tym materiale." - pisze Krzy Krzysztof i zaprasza do relacji z podróży do Afryki.

video dnia
dodano: 2016-09-18 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dlaczego: "Wesoła ekipa się bawi do rana..." - wykręcony imprezowy hymn Quebo i Wesołej Ekipy doczekał się równie wykręconego klipu zrealizowanego w większości na hucznej domówce. Nie zabrakło gości - w teledysku zobaczymy m.in. Białasa, Solara, Kubana czy Czarka Jóźwika z Abstrachuje.TV.

dodano: 2015-12-25 15:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W Stanach mieliśmy Busta Rhymesa i Spliff Stara - u boku Quebonafide od startu solowej kariery stoi za to Krzy Krzysztof aka Wesoły Hypeman. Dał się poznać jako twórca serii filmików "Przygody Wesołego Hypemana", którą rozpoczął rok temu i która jest relacją z jego wspólnych wypraw z Quebo po całym świecie. Do tej pory usłyszeć go mogliśmy w numerze na "Zamknij Mordę Tour" oraz Hot 16 Challenge, w zaciszu szykuje jednak swój "Przehajpowany Mixtape" a teraz dostajemy pierwszy singiel na bicie DJ-a Flipa...