Kno

Kno

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-28 20:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 2)

Sadistik nie zwalnia tempa. Po bardzo dobrym albumie "Ultraviolet" Cody Foster a.k.a. Kurt Cobain w wersji hip-hop do swej dyskografii dołącza kolejny interesujący projekt. 11 sierpnia swą premierę mieć będzie jego nowa EPka "Phantom Limbs", stworzona we współpracy z jednym z najbardziej utalentowanych producentów amerykańskiej sceny - Kno z Cunninlynguists!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-03 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

Jeden z głosów southowej sceny niezależnej (bo zasięg tu za duży, by mówić o podziemiu) powróci i to wspierany przez takich gości jak Tech N9ne, Bun B, Aesop Rock, Curren$y, Kid Cudi, Murs, Freddie Gibbs, Masta Ace, Big K.R.I.T. czy Sadistik. Ładny przekrój klimatów, nie ma co. Dodajmy jeszcze, że produkcją obok Kno zajmą się RJD2 i 9th Wonder i wiadomo już, że fani Cunninlynguists mają na co czekać. Pełna tracklista poniżej, datę premiery mamy poznać w najbliższych dniach.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-04-03 19:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 4)
sadistik

Sadistik to jeden z tych raperów, których popularność jest niezbyt adekwatna do umiejętności jakimi dysponuje. Zaryzykuję stwierdzenie, że ten pochodzący z Seattle MC znajduje się w czołowej piątce najlepszych białych raperów, pod względem ogólnego warsztatu rapowego oczywiście. Inna sprawa, że nie każdemu może przypaść tematyka, jaką porusza Cody Foster w swojej muzyce. 

Doskonale zdaję sobie sprawę, że dopiero co zaczęła się wiosna i taki materiał będzie ciężki do przejścia, ale nie powinniście go odrzucać. Drugi long play Sadistika - "Flowers For My Father" to dzieło przygotowane w niezwykle skrupulatny sposób. Tak, by po raz kolejny udowodnić, że Cody to raper wyjątkowy.

dodano: 2013-03-30 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 4)

Sadistik - Kill the King (Feat. Deacon the Villain) OFFICIAL VIDEO [CunninLynguists]

Od premiery "Flowers For My Father" - drugiego solowego long playa w karierze Sadistika minął już ponad miesiąc. Pogoda nadal nie nastraja pozytywnie, więc myślę, że to idealna szansa by sprawdzić co do zaoferowania ma ten pochodzący z Seattle raper. Kilka dni temu dostaliśmy kolejny teledysk promujący to wydawnictwa, który tym razem powstał do utworu "Kill The King", gdzie gościnnie udzielił się członek CunninLynguists - Deacon The Villain, a za bit odpowiedzialny jest Kno, również członek składu z południa Stanów Zjednoczonych.

video
dodano: 2012-12-21 17:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

Każdy dotychczasowy materiał wydany przez Cody'ego Fostera, znanego pod scenicznym pseudonimem Sadistik do dzisiaj często gości w moim odtwarzaczu, niezależnie od tego czy raper z Seattle działał solowo, tworzył wspólną EPkę z Kid Called Computerem, czy wydał wspólny projekt z Kristoffem Krane. To jeden z tych raperów, którzy nigdy nie zawodzą, a emocje jakie przemycają w swojej muzyce nie mogą pozwolić przejść obojętnie obok jego muzyki.

Już 19 lutego 2013 roku swoją premierę mieć będzie kolejny solowy album rapera zatytułowany "Flowers For My Father"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-11-27 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 9)
Ten rok, a zwłaszcza jego ostatnie miesiące, to okres niesamowicie gorący jeśli mowa o premiery nowych krążków. Po przeciekawych wrześniowych i październikowych wydawnictwach nadszedł na czas na kolejne, nie mniej ciekawe produkcje.

Przedstawiamy Wam listę kilku najważniejszych płyt, które ujrzą światło dzienne w ciągu najbliższego miesiąca (lub ujrzały w ostatnich dniach).


recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2010-11-20 16:00 przez: Dawid Bartkowski (komentarze: 17)
Jednym z najciekawszych zjawisk ostatnich lat, na undergroundowej scenie w USA było CunninLynguists.

Ten skład z Kentucky sporą rzesze fanów posiada także w Polsce. Czemu to wszystko zawdzięcza?