Yeat, DJ Drama & Dreamville, Pete Rock i inni - najważniejsze premiery tygodnia

Mamy koniec tygodnia, a więc czas na podsumowanie najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

Na pierwszy ogień idzie Yeat i wersja deluxe "2 Alivë", albumu rapera wydanego w lutym tego roku. Płyta "2 Alivë: Geëk Pack" zawiera aż dziewięć dodatkowych utworów, w tym dwa z gościnnymi udziałami Lil Uzy Verta. Oprócz tego DJ Drama wypuścił kolejny mixtape z serii Gangsta Grillz, tym razem we współpracy z Dreamville. Na "D-Day: A Gangsta Grillz Mixtape" udziela się cały roster wytwórni, a także zaproszeni goście: między innymi 2 Chainz i A$AP Ferg. Ukazało się też pierwsze jedenaście utworów z nowego projektu NBA YoungBoy'a "The Last Slimeto". Jest też coś dla fanów klasyki. Premierę w czwartek miała czwarta część serii "Petestrumentals" Pete Rocka, na której dużo nowojorskiego brzmienia i dobrych skreczy.

Poza tym Kno, członek kultowej ekipy CunninLynguists wspólnie z raperem Sadistikiem wypuścili "Bring Me Back When The World Is Cured". Dostajemy osiemnaście tracków, więc jest to konkretna porcja alternatywnego hip-hopu dla Waszych uszu. Swoje trzy grosze do premier dorzucił też T-Shyne z płytą "Confetti Nights" nagraną dla Young Stoner Life Young Thuga. Jeśli jesteście miłośnikami west coastowego rapu, to Pacman da Gunman, do spółki z Hit-Boy'em, przygotowali dla was epkę "Bulletproof Soul", a 4rAx, czyli jedna druga producenckiego duetu The Mekanix wydał płytę "Hook Mitchell 2", na której gościnnie między innymi E-40, Mistah F.A.B. i Keak Da Sneak. Oprócz tego  Big Cheeko, jeden z ciekawszych zawodników z Atlanty, wydał "Block Barry White", krążek, którego produkcją wykonawczą zajął się Mach-Hommy. Wśród gości Devin The Dude i Styles P. Wszystkie płyty oczywiście do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

Linki do poszczególnych nowości:

Yeat "2 Alivë: Geëk Pack"

DJ Drama & Dreamville "D-Day: A Gangsta Grillz Mixtape"

YoungBoy Never Broke Again "Ther Last Slimeto Sampler"

Pete Rock "Petestrumentals 4"

Sadistik & Kno "Bring Me Back When The World Is Cured"

T-Shyne "Confetti Nights"

Pacman da Gunman & Hit-Boy "Bulletproof Soul"

4rAx "Hook Mitchell 2"

Big Cheeko "Block Barry White"

Big tonka

Dreamville - Ghetto Gods Freestyle (with EARTHGANG feat. 2 Chainz) [Official Audio]

YoungBoy Never Broke Again - Loner Life [Official Audio]

The Xprt

Sadistik x Kno - Where You Want Me [Official Video]

T-Shyne - Still Ain't Finished (feat. Gunna) [Official Video]

Pacman Da Gunman & Hit-Boy - Not Your Average (Official Music Video)

4 rAx You ah Lie feat E40 & B Legit prod by The Mekanix

Big Cheeko - Watchin' ft. Devin The Dude

BoomBap 90
Z tą nową płytą Pete Rocka to się człowieku spóźniłeś, nie tak dawno o tym wspomniałem tutaj na tym waszym portalu a ty dopiero o tym piszesz zapłon po h.
Boombap'90s
No i co panie Bartku jak mnie pamięć nie myli to ja tutaj na tym portalu jako pierwszy wspomniałem o nowej płycie Pete Rocka Petestrumentals 4 a dokładnie 19.02.22 w newsie pana najważniejsze premiery tygodnia wspomniałem tam że płyta się pojawi w marcu no i się pojawiła 31, to nie żebym się chwalił tym ale czasami mam takie wrażenie że nie nadążacie ze wszystkimi nowościami w dziale płyt rap a można ja sam daję radę to ogarnąć z tych wszystkich waszych premier to do mnie dociera może 60% a przesłuchuje wszystkie wasze tutaj prezentowane premiery płytowe.
Miami stick drill
NBA Youngboy, DJ Drama i może Pacman Da Gunman sprawdzę. A ten sadistik nie wiem czy whack czy nie ale kiedyś na takim forum się nim zachwycali a ja pomyliłem go z Bones'em i właśnie dzięki temu poznałem Bones'a z czego jestem finalnie bardzo zadowolony. Wyszło że tego sadistika nie posprawdzałem do dziś a fanem Bonesa jestem mniej więcej od 2014.
Boombap'90s
Przesłuchane wszystkie całości i wynik następujący: Pete Rock "Petestrumentals 4" Sadistik & Kno "Bring Me Back When The World Is Cured" 4rAx "Hook Mitchell 2" DJ Drama & Dreamville "D-Day: A Gangsta Grillz Mixtape" Pacman da Gunman & Hit-Boy "Bulletproof Soul" Big Cheeko "Block Barry White" Przesłuchane wszystkie całości i wynik następujący: Pete Rock "Petestrumentals 4" Sadistik & Kno "Bring Me Back When The World Is Cured" 4rAx "Hook Mitchell 2" DJ Drama & Dreamville "D-Day: A Gangsta Grillz Mixtape" Pacman da Gunman & Hit-Boy "Bulletproof Soul" Big Cheeko "Block Barry White"

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>