Klub 27

Klub 27

video
dodano: 2017-11-29 20:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"W zasadzie nawet spodziewałem się jeszcze większej burzy, dlatego że finałem tej akcji w jej pierwotnym zamyśle miała być sfingowana śmierć, ale już gdzieś tam na ostatniej prostej wcisnąłem hamulec, bo stwierdziłem, że jest za grubo" - mówi nam Solar o akcji promocyjnej "Klubu 27". W mocnym i szczerym wywiadzie rozmawiamy z założycielem SB Maffiji o jego lękach związanych z klubem 27; długich pracach nad solowym debiutem; ostrym pociśnięciu Quebo, ReTo i Żabsona w słynnym już filmiku; wstydzie za to do kogo trafia jego muzyka czy obawach o utracenie ciężko wywalczonej pozycji na muzycznym rynku...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-29 15:41 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Do premiery pierwszego solowego albumu Solara zostały niespełna dwa tygodnie. Dziś dostaliśmy kolejny singiel, który promuje to wydawnictwo. W numerze "Neuron" gościnnie pojawia się Białas, a za produkcję kawałka, odpowiedzialny jest oczywiście Deemz.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-21 18:21 przez: SB Maffija (komentarze: 1)

8 grudnia 2017 światło dzienne ujrzy pierwszy solowy album Solara - "Klub 27". "Amy" z gościnnym udziałem Zui to prawdopodobnie najbardziej osobisty z singli.

video
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2017-11-02 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po całym zamieszaniu wokół albumu "Klub 27" był to prawdopodobnie jeden z najbardziej oczekiwanych i intrygujących teledysków ostatnich tygodni. Dziś "Jedna wiara, jeden skład 2" ujrzał światło dzienne a my dodatkowo zapraszamy Was na plan zdjęciowy Solara i SB Maffiji, na który zajrzeliśmy by przygotować specjalną fotorelację!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2017-11-02 15:13 przez: SB Maffija (komentarze: 3)

"Jedna wiara, jeden skład" to jeden z nieoficjalnych hymnów SB Maffiji, który właśnie doczekał się kontynuacji. Po Białasie przyszedł czas na drugiego z "ojców założycieli" - Solara.

kategorie:
dodano: 2017-10-23 16:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mimo że ciężko nazwać Solara debiutantem, "Klub 27" to jego pierwszy solowy album na legalu. Choć lata pracy w podziemiu i w oficjalnym obiegu zaowocowały wielkim sukcesem SB Maffiji, raper postawił na szczerość i zamiast propagandy sukcesu przygotował materiał "jakby w bani ktoś założył podsłuch".

Tagi:
video
dodano: 2017-10-23 16:34 przez: SB Maffija (komentarze: 5)

Trzeci teledysk promujący pierwszy solowy legal solara można już zobaczyć na kanale SB Maffija. Wraz z premierą "kevlaru" rusza również oficjalny preorder albumu "klub 27".

Po nastrojowym i kontrowersyjnym "klubie 27", przyszedł czas na coś ostrzejszego. "kevlar" to bezkompromisowy banger przepełniony linijkami, które szokują swoją szczerością w dobie raperów-dyplomatów. solar bez gryzienia się w język rozlicza się z kwestią swojej pozycji na scenie, relacji z fanami i ryzykownych zabaw z własną karierą. 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-22 16:15 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 3)

Performance promujący płytę Solara "Klub 27" wywołał niemałe zamieszanie. Z tego powodu raper przeprowadził transmisję na żywo na swoim fanpage'u, podczas której odpowiadał na pytania fanów.

Solar, zapytany o to jak zareagowali członkowie SB Maffiji zamieszani w akcję, odpowiedział, że każdy z nich wiedział o planach rapera i zgodził się wziąć udział w nietypowej promocji. Usłyszeliśmy także o parodiach od Dixon37 czy inspiracjach przy "Klubie 27".