Solar: "Quebo mnie w zasadzie namówił na taką formę akcji"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-10-22 16:15 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 3)

Performance promujący płytę Solara "Klub 27" wywołał niemałe zamieszanie. Z tego powodu raper przeprowadził transmisję na żywo na swoim fanpage'u, podczas której odpowiadał na pytania fanów.

Solar, zapytany o to jak zareagowali członkowie SB Maffiji zamieszani w akcję, odpowiedział, że każdy z nich wiedział o planach rapera i zgodził się wziąć udział w nietypowej promocji. Usłyszeliśmy także o parodiach od Dixon37 czy inspiracjach przy "Klubie 27".

"Quebo, ReTo i Żabson nie mieli problemów z promo. Umówiliśmy się na to, tak naprawdę to Quebo mnie w zasadzie namówił, żeby było to w takiej formie" - opowiedział Solar.

Wielu fanów domagało się komentarza w sprawie parodiowania rapera przez Dixon37. Solar stwierdził, że żadnego beefu nie będzie i skomentował filmiki nagrane przez Kafara i Resta: "Jest to dla mnie śmieszne, ale nie do końca zrozumiałe."

Solar opowiedział również o tym, co inspirowało go przy tworzeniu albumu "Klub27". Głównie były życiorysy i twórczość tragicznie zmarłych artystów, którzy mieli po 27 lat, tak jak teraz raper z SB Maffiji.

***

Sprawdź też:

Solar ostro o Quebonafide, Żabsonie, ReTo i innych za brak wsparcia

Żabson o Solarze: "Myślę, że ma jakieś problemy psychiczne"

Solar "Klub 27" - wyjaśnienie ostatnich wydarzeń i teledysk

Dixon37 parodiuje Solara!

Komsi
A polaczky się jarają tymi przyglupami xDDd Nawet was nie żal
papilot
żal.ru, pierdole. W tym polskim rapie to kurwa jak w chlewie obsranym gownem.
Immortal Tech
Ja pierdole wstyd jak wygląda polski rap. Skąd te bezmózgi mają tyle wyświetleń. Kocham tą muzyke ale przez tych niedojebów wstyd powiedziec, że sie słucha rapu. Jedynie gnoje max 16 słuchają tego z telefonu...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>