Dixon37 parodiuje Solara!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-10-18 18:54 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 4)

Performance Solara promujący płytę "Klub 27" wywołał masę reakcji wśród fanów... jak i raperów. Rest i Kafar - reprezentanci skład Dixon37 nagrali filmiki, które w sposób prześmiewczy nawiązują do akcji przeprowadzonej przez jednego z filarów  SB Mafiji.

Na pierwszym z nich widzimy Kafara przy butelce wódki. Raper mówi, że nie wie kiedy jego płyta się ukaże i czy ukaże się w ogóle. Wymienia Dixonów, którym robi wyrzuty, np. Restowi zarzuca, że pokazał mu drzwi od siłowni na Imielinie, a on nie chce mu się odwdzięczyć. W całym filmie możemy znaleźć mnóstwo nawiązań do słów Solara.

Rest odpowiedział Kafarowi nagrywając wideo, które jest ewidentną parodią filmiku nagranego przez Żabsona. W materiale możemy usłyszeć słowa "Mam nadzieję, że wszystko z tobą w porządku, ale źle to wygląda, ziomek, nie wiem, masz jakieś problemy psychiczne, ten alkohol zrył Ci już doszczętnie banię." W dalszej części Rest odpowiada Kafarowi nawiązując do sposobu, w jakim Żabson ripostował Solara.

Poniżej prezentujemy wypowiedzi Kafara i Resta. Najnowszy album Kafara pt "Trzeba żyć" wg wcześniejszych zapowiedzi ukazać ma się już 17 listopada.

hehez
haha ale beka no kurwa świetne po prostu haha nie mogę powstrzymać się od śmiechu, śmiech do rozpuku
Brake96IWS
Mało polotu tym bardziej jako, że raperzy to powinni śmieszniejszymi tekstami się posługiwać niż zamiana nazwy miejsca ze studia czy tam innego mainstreamu (nie pamiętam o czym lampex tam smęcił) na biedronkę i siłownię Czemu ostatnio na tym forum muszę wychodzić na wiecznie niezadowolone dziecko... wina rapu czy forum (nie nie jest to moja wina, że straciłem czas na oglądanie czegoś co miało mnie rozśmieszyć a było żanetą)
YODA
Dobrze, jebać solara za jego chujowe akcje. A największa beka z idiotów co się rozpływają jakim to Solar nie jest wizjonerem biznesu... Znowu misiu wraca do ciebie fala hejtu, amen.
jrc
co za wiesniaki chyba nie skumalicalej akcji , banda glabow

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>