Kacper Ruciński

Kacper Ruciński

video
dodano: 2016-01-17 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Z jednej strony ceniony stand-upowy duet - reżyser filmowy, teatralny, scenarzysta i komik Abelard Giza oraz jeden z prekursorów stand-upu w Polsce Kacper Ruciński. Z drugiej - bydgoski Wilk Chodnikowy, jeden z najbardziej błyskotliwych, ambitnych i zaangażowanych raperów i tekściarzy w Polsce, Bisz. Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowego wywiadu przeprowadzonego z okazji 5 urodzin Popkillera!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-15 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wczoraj ujawniliśmy Wam jaki doborowy duet zasiadł przed kamerą w roli dziennikarzy Popkillera w pierwszym wywiadzie specjalnym. Dziś pora na ujawnienie, kto był ich rozmówcą. Tak jak wielu z Was podejrzewało - Abelard Giza i Kacper Ruciński przepytali Bisza, bydgoskiego Wilka Chodnikowego ze składu B.O.K.!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-14 18:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 25)

Nasze specjalne urodzinowe wywiady zbliżają się wielkimi krokami - pora więc ogłosić, kto wcielił się w role przepytujących w rozmowie numer 1...

"Dwóch panów. Okulary i bródka. Regularnie pojawiają się w telewizji. Bilety na ich występy w całej Polsce sprzedają się jak świeże bułeczki. Ten z brodą nakręcił parę lat temu film, a ten w okularach zagrał w nim jedną z głównych ról. Zabawni, szanowani, ale pewnie nogi trochę ich bolą od ciągłego stania na scenie" - pisaliśmy wczoraj w podpowiedzi.