Higher Brothers

Higher Brothers

dodano: 2019-04-18 18:19 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Kompletny line up Lollapaloozy Berlin 2019

Pierwsze ogłoszenia wykonawców w lutym były wspaniałym przedsmakiem tego, co przeżyją fani z całego świata podczas wrześniowego weekendu: ekskluzywne niemieckie festivalowe występy Kings Of Leon, Swedish House Mafia, TWENTY ØNE PILØTS, Kraftklub, Khalida, Underworld oraz fenomenu popkultury: Billie Eilish. Nie można zapomnieć o lokalnych ulubieńcach publiczności takich jak Bausa, Dendemann, Hozier, Scooter i wielu innych. Wisienką na torcie było ogłoszenie występu Martina Garrixa, który wraz z własnym labelem STMPD będzie kuratował w niedzielę scenę Perry`s Stage na Stadionie Olimpijskim. Dziś zapowiadamy kolejne highlighty festivalu ogłaszając występy Marterii i Caspera, Rity Ory i Kungs oraz zamykamy lineup tegorocznej edycji.

dodano: 2019-02-20 21:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Pierwsze ogłoszenie line upu Lollapaloozy Berlin 2019

W ubiegłym roku Lollapalooza w końcu odnalazła swój dom pośród terenu wokół Berlińskiego Stadionu Olimpijskiego i Parku Olimpijskiego, do którego powróci 7. i 8. września i nada mu świeżego blasku po raz kolejny. W ramach pierwszego rzutu fani z całego świata już teraz mogą cieszyć się na unikalną atmosferę i jedyne niemieckie koncerty Kings of Leon, Swedish House Mafia i Kraftklubu. Smakowitymi kąskami dla fanów rapu będą koncerty chińskich reprezentantów labelu 88 Rising: Higher Brothers, artysty 6lacka i niemieckich reprezentatów takich jak Ufo 361 czy Bausa.

video
dodano: 2018-01-21 12:00 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Dzięki labelowi 88rising wielu artystów azjatyckiego pochodzenia miało szansę zaistnieć na amerykańskiej i światowej scenie przez ostatnie lata. Świetnym tego przykładem jest pochodząca z Chin ekipa Higher Brothers, w składzie MaSiWei, Melo, Dzknow i Psy.P.

kategorie:
dodano: 2017-10-28 18:01 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Pierwszy studyjny album w karierze składu z Chin, Higher Brothers. Przez ich stylistykę nazywani są często chińską wersją Migos, jednak odznaczają się dużo większą energią i bardziej unikalnymi barwami głosu. Każdy z Braci charakteryzuje się swoją oryginalnością i nietypowym flow. Do tego do nowoczesnych trapowych brzmień umiejętnie wplatają elementy swojej kultury.