Rita Ora

Rita Ora

dodano: 2019-04-18 18:19 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Kompletny line up Lollapaloozy Berlin 2019

Pierwsze ogłoszenia wykonawców w lutym były wspaniałym przedsmakiem tego, co przeżyją fani z całego świata podczas wrześniowego weekendu: ekskluzywne niemieckie festivalowe występy Kings Of Leon, Swedish House Mafia, TWENTY ØNE PILØTS, Kraftklub, Khalida, Underworld oraz fenomenu popkultury: Billie Eilish. Nie można zapomnieć o lokalnych ulubieńcach publiczności takich jak Bausa, Dendemann, Hozier, Scooter i wielu innych. Wisienką na torcie było ogłoszenie występu Martina Garrixa, który wraz z własnym labelem STMPD będzie kuratował w niedzielę scenę Perry`s Stage na Stadionie Olimpijskim. Dziś zapowiadamy kolejne highlighty festivalu ogłaszając występy Marterii i Caspera, Rity Ory i Kungs oraz zamykamy lineup tegorocznej edycji.

dodano: 2014-08-16 13:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 13)

Michael Madsen wielce niezadowolony z kanapki z bekonem i z serem, Iggy Azalea w obcisłym kostiumie wywijająca lśniącą kataną i chwytająca shurikeny w locie, ponętna Rita Ora w ostrej partii pokera z T.I. i Paulem Sorvino (pamiętny Paul Cicero z "Chłopców z ferajny").... Słowem - dzieje się, oj dzieje w nowym teledysku ultrapopularnej (za sprawą singla "Fancy") Australijki. Na kolejny singiel wybrała ona drapieżny, chwytliwy numer "Black Widow".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-07-06 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Snoop Lion - Torn Apart ft. Rita Ora

"Torn Apart" to najnowszy singiel z albumu "Reincarnated", który pojawił się w sieci kilka dni temu. Na mnie zrobił on średnie wrażenie - może dlatego, że uważałem ten numer za jeden z gorszych na płycie po pierwszym jej odsłuchaniu i nie zmieniłem specjalnie swojego zdania wraz z upływem czasu... podzielacie moją opinię?