Znamy kompletny line up Lollapaloozy Berlin 2019!

dodano: 2019-04-18 18:19 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Kompletny line up Lollapaloozy Berlin 2019

Pierwsze ogłoszenia wykonawców w lutym były wspaniałym przedsmakiem tego, co przeżyją fani z całego świata podczas wrześniowego weekendu: ekskluzywne niemieckie festivalowe występy Kings Of Leon, Swedish House Mafia, TWENTY ØNE PILØTS, Kraftklub, Khalida, Underworld oraz fenomenu popkultury: Billie Eilish. Nie można zapomnieć o lokalnych ulubieńcach publiczności takich jak Bausa, Dendemann, Hozier, Scooter i wielu innych. Wisienką na torcie było ogłoszenie występu Martina Garrixa, który wraz z własnym labelem STMPD będzie kuratował w niedzielę scenę Perry`s Stage na Stadionie Olimpijskim. Dziś zapowiadamy kolejne highlighty festivalu ogłaszając występy Marterii i Caspera, Rity Ory i Kungs oraz zamykamy lineup tegorocznej edycji.

Marteria i Casper dają jedne z najlepszych występów na żywo - fani Lolli przekonali się o tym już w 2017 roku w Hoppegarten, kiedy Marteria zamienił teren festivalu w jeden wielki moshpit. W ubiegłym roku nadeszła pora na występ Caspera. Gęsia skórka gwarantowana, kiedy zabrzmiały "Syreny", a tysiące ludzi chóralnie śpiewało jego największe hity. W tym roku będzie "Perfekt", ponieważ Marteria & Casper nareszcie pojawią się wspólnie na scenie, aby zaprezentować brzmienie mistrzów - "Champion Sound". Jedna miłość i gigantyczny skok "Adrenaliny"!

Drugie ogłoszenie sprawi, że serca fanów zaczną bić szybciej: Rita Ora pojawi się w Berlinie. Rita Ora to prawdziwy multitalent: designerka, aktorka, ambasadorka firm, jurorka w brytyjskiej edycji The Voice UK, ale przede wszystkim piosenkarka i muzyk. Od lat jest stałą bywalczynią międzynarodowych list przebojów i gwarancją hitowych utworów: nieważne, czy jako artystka solowa, czy w ramach kolaboracji z m. in. Cardi B, Calvinem  Harrisem, Avicii, One Direction, Liam Payne czy Iggy Azaleą. Nie możemy doczekać się premierowego występu Rity Ory podczas berlińskiej Lollapaloozy.

Już po raz drugi wystąpi francuski DJ i producent Kungs, które w ostatnich trzech latach był odpowiedzialny za jedne z największych radiowych hitów takich jak "This Girl". Oczywiście wystąpi na scenie Perry's Stage. Podobnie jak Matoma, Lari Luke, Skiy i Euxmar, którzy dołączają do line upu.

Ostatnie dwa sloty tegorocznej edycji zarezerwowaliśmy dla australijskiego rockowego zespołu The Faim oraz dla brytyjskiego punk-bandu Big Joanie. To trio wokół Stephanie Phillips, Estella Adeyeri i Chardine Taylor-Stone zaprezentuje swój debiutancki album "Sistahs".

Muzyczny program tegorocznej edycji jest kompletny. W najbliższych tygodniach ujawnimy highlighty niemuzycznej części programu festivalu. ‘Kidzapalooza’, ‘Fashionpalooza’, ‘Lolla Fun Fair’, program artystów i akrobatów, "Grüne Kiez" i "Aquapalooza" zapowiadają się wspaniale. Jedno jest pewne: festival w każdym zakątku terenu festivalowego będzie tworzył niezapomniane chwile i wprawiał w zachwyt. Bo Lolla jest inna!

Dwudniowe karnety są obecnie dostępne w cenie 149,00 EUR, bilety dzienne w cenie 84,00 EUR na oficjalnej stronie festivalu. Jeżeli chcesz przeżyć ekskluzywne chwile, polecamy bilety Lolla Experience w cenie 249,00 EUR oraz karnety VIP w cenie 289,00 EUR. Dodatkowo w tym roku udostępniamy karnety kombi przy kooperacji z Flixbusem oraz Flixtrainem, które umożliwiają dojazd i powrót z całej Europy na teren festivalu w cenie 174 EUR przy opcji z regularnym karnetem lub w cenie 274 EUR przy opcji z biletem Lolla Experience.

Bilety dziecięce i młodzieżowe zostały wyprzedane!

Dziś potwierdzeni wykonawcy:

Marteria & Casper, Rita Ora, Kungs, Matoma, Lari Luke, Skiy, Euxmar, The Faim, Big Joanie 

Kompletny line up: 

 Kings of Leon, Swedish House Mafia, TWENTY ØNE PILØTS, Marteria & Casper, Kraftklub, Martin Garrix, Khalid, Billie Eilish, Rita Ora, Hozier, 6LACK, Underworld, Olli Schulz, Scooter, UFO361, Don Diablo, Dendemann, Bausa, Alan Walker, Parcels, Princess Nokia, Courtney Barnett, Sigrid, Kungs, Dean Lewis, Rex Orange County, Tom Walker, Loud Luxury, Roosevelt, Claptone, Higher Brothers, Serpentwithfeet, Gramatik, Hugel, Gryffin, Querbeat, Pale Waves, ENO, The Faim, Granada, ELI, Steiner & Madlaina, Lari Luke, Allie x, The Coronas, ILIRA, Loopers, TV Noise, Bart B More, Alli Neumann, Amilli, Skiy, Eauxmar, Whenyoung, Pip Blom, Sing Along Social, Lxandra, Mia Morgan, Ilgen-Nur, Lilla Vargen, Laoise, RIMON, Koranteema, Harleighblu, Big Joanie

Lollapalooza Berlin 2019

7. & 8. września 2019

Olympiastadion & Olympiapark Berlin

Web: lollapaloozade.com

Facebook: facebook.com/LollapaloozaDE

Oficjalne wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/293889484578768/

Twitter: twitter.com/LollapaloozaDE

Instagram: instagram.com/lollapaloozade/

Tumblr: whylollapaloozaislegendary.tumblr.com

 

Social Media Hashtag:

#lollaberlin

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>