lollapalooza

lollapalooza

dodano: 2019-02-20 21:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Pierwsze ogłoszenie line upu Lollapaloozy Berlin 2019

W ubiegłym roku Lollapalooza w końcu odnalazła swój dom pośród terenu wokół Berlińskiego Stadionu Olimpijskiego i Parku Olimpijskiego, do którego powróci 7. i 8. września i nada mu świeżego blasku po raz kolejny. W ramach pierwszego rzutu fani z całego świata już teraz mogą cieszyć się na unikalną atmosferę i jedyne niemieckie koncerty Kings of Leon, Swedish House Mafia i Kraftklubu. Smakowitymi kąskami dla fanów rapu będą koncerty chińskich reprezentantów labelu 88 Rising: Higher Brothers, artysty 6lacka i niemieckich reprezentatów takich jak Ufo 361 czy Bausa.

wydarzenie
dodano: 2014-11-11 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)

PORA NA LOLLA!

Legendarny amerykański festival Lollapalooza zawita w 2015 roku po raz pierwszy do Europy. Od 12 do 13 września wystąpią największe światowe gwiazdy i najgorętsi newcomerzy na byłym lotnisku Berlin Tempelhof.

Jeżeli the Simpsons dedykują cały odcinek festivalowi, to jest to Lollapalooza. Kiedy muzyka na żywo zderza się ze sztuką, streetfoodem i modą, to jest to Lollapalooza. Kiedy rodzice wybierają sie na festival wspólnie ze swoimi dziećmi, to jest to Lollapalooza. W 2015 roku Europa nareszcie doczeka się swojej własnej Lollapaloozy: w Niemczech, w Berlinie.

Tagi: