Euforia

Euforia

video
dodano: 2020-02-14 10:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przemiana wizerunkowa Quebo cofa nas do czasów, gdy dopiero zaczynał rapową karierę - cofnijmy się więc z tej okazji do czasów, gdy nagrał pierwszy wielki hit i z podziemnego rapera stał się współautorem numeru hulającego w największych stacjach radiowych... Szczególnie, że nagrana z Pawbeatsem i Kasią Grzesiek "Euforia" to lovesong, idealny do przypomnienia na Walentynki. I szczególnie, że historia jego powstania jest naprawdę barwna i ciekawa!

Kto jeszcze miał znaleźć się w "Euforii"? Kto proponował, by refren zaśpiewał tu Dawid Podsiadło? Odpowiedź na te i inne pytania w kolejnym odcinku cyklu Didaskalia!

dodano: 2014-09-18 15:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

Świetny odbiór "Euforii" i wzrastająca popularność Pawbeatsa spowodowały, że doczekaliśmy się oficjalnego remixu . W utworze udzielili się Kasia Grzesiek oraz Quebonafide. "Euforię" można usłyszeć w popularnych stacjach radiowych i mediach głównego nurtu. Pojawił się m.in. na antenie RMF Maxxx. Singiel promuje producencki album Pawbeatsa – "Utopia", którego premiera miała miejsce 12 września. Autorem remixu jest duet producencki Złote Twarze. Album Pawbeatsa dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na preorder.pl.