Pawbeats ft. Quebonafide, Kasia Grzesiek "Euforia (Złote Twarze Remix)"

Świetny odbiór "Euforii" i wzrastająca popularność Pawbeatsa spowodowały, że doczekaliśmy się oficjalnego remixu . W utworze udzielili się Kasia Grzesiek oraz Quebonafide. "Euforię" można usłyszeć w popularnych stacjach radiowych i mediach głównego nurtu. Pojawił się m.in. na antenie RMF Maxxx. Singiel promuje producencki album Pawbeatsa – "Utopia", którego premiera miała miejsce 12 września. Autorem remixu jest duet producencki Złote Twarze. Album Pawbeatsa dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na preorder.pl.

Pawbeats ft. Quebonafide, Kasia Grzesiek - Euforia (Złote Twarze Remix)

Złote Twarze to duet producencki który tworzą Beztwarzy i Golden, prężnie rozwijający się i działający od 2007 roku. We wrześniu 2011 roku do grupy dołączył turntablista Dj Gondek. Są odpowiedzialni za warstwę muzyczną dwóch, świetnie przyjętych albumów Haja: Jawosen i Międzyświat. Współpracowali z takimi artystami jak Fenomen, Pih, Pyskaty, Bisz czy Onar.

- Na "Utopii" zestawiłem rap z akustycznymi instrumentami i różnymi klimatami muzycznymi, od jazzujących, przez psychodeliczne aż po popowe. Zarejestrowaliśmy partie fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, kontrabasu, altówki, perkusji, akordeonu, gitar, trąbki i wielu innych instrumentów, których moc i duszę czuję w każdym kawałku z tego albumu  – mówi Pawbeats.

Pawbeatsa wokalnie wsparli m.in. Paluch, Zeus, Pih, Quebonafide, VNM, Miuosh, Onar, Bonson, Tede, Kękę, Rover, Haju oraz Rahim.

098765
LIŻEMY DUPĘ :D szczurownia.blogspot.com

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>