Eternia

Eternia

dodano: 2013-10-28 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jeśli chodzi o rap zza północnej granicy kraju Wuja Sama, to z pewnością jedną z najciekawszych twarzy od dobrych kilku lat jest niezmiennie Shad. Nie cieszący się niestety popularnością choćby w jakimś stopniu porównywalną do swojego rodaka Aubreya Grahama MC kilka dni temu podzielił się ze światem czwartym solowym albumem, zatytułowanym "Flying Colours".

Najnowsze wydawnictwo Kanadyjczyka o rwandyjsko-kenijskich korzeniach to kolejna porcja bogatej brzmieniowo i wciągającej ciekawymi tekstami muzyki, która z pewnością wprowadzi trochę słońca w Wasze życie, jakkolwiek poetycko by to nie brzmiało. Gościnnie m.in. Eternia, Saukrates i K-OS. W rozwinięciu odsłuch, jak i dwa teledyski promujące krążek - "Fam Jam" i "Stylin".

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-07-11 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)
Jeśli takie płyty naprawdę "nikogo nie obchodzą" to znaczy, że coś jest nie tak. Członek legendarnego Rocksteady Crew, znany i ceniony producent i DJ wypuszcza album z obsadą z którą w latach 90. miałby w kieszeni sprzedaż dającą mu spokojną starość w luksusie. Od KRS One'a do Lil Fame'a, od O.C. po Craiga G, od Jeru po Blaq Poeta.

Lista gości to jednak nie wszystko. Trzeba jeszcze zadbać, żeby trzymało się to kupy, produkcja stała na wysokim poziomie, wszystko komponowało się w logiczną całość, a płyta wciągała i przyciągała uwagę. Czy tak jest w przypadku "No One Cares" autorstwa DJ'a JS-1'a?