Tonedeff

Tonedeff

dodano: 2016-09-21 14:00 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 1)

Tego pana chyba nie trzeba przedstawiać? Na pewno kojarzycie go chociaż z gościnnych występów na płytach Cunninlynguists. Niedawno Pedro powrócił ze swoją nową płytą. "Phantom", czyli czwarta i ostatnia EPka, po "Glutton", "Demon" i "Hunter", zamyka cały cykl nagrywania "Polymer". Cztery rożne epki, cztery rożne style - a jednak łączą się w jedną całość. Warto sprawić całą "kwadrologię" ponieważ Tonedeff dysponuje imponującym warsztatem.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-07-11 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)
Jeśli takie płyty naprawdę "nikogo nie obchodzą" to znaczy, że coś jest nie tak. Członek legendarnego Rocksteady Crew, znany i ceniony producent i DJ wypuszcza album z obsadą z którą w latach 90. miałby w kieszeni sprzedaż dającą mu spokojną starość w luksusie. Od KRS One'a do Lil Fame'a, od O.C. po Craiga G, od Jeru po Blaq Poeta.

Lista gości to jednak nie wszystko. Trzeba jeszcze zadbać, żeby trzymało się to kupy, produkcja stała na wysokim poziomie, wszystko komponowało się w logiczną całość, a płyta wciągała i przyciągała uwagę. Czy tak jest w przypadku "No One Cares" autorstwa DJ'a JS-1'a?