DJ JS-1

DJ JS-1

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-07-11 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)
Jeśli takie płyty naprawdę "nikogo nie obchodzą" to znaczy, że coś jest nie tak. Członek legendarnego Rocksteady Crew, znany i ceniony producent i DJ wypuszcza album z obsadą z którą w latach 90. miałby w kieszeni sprzedaż dającą mu spokojną starość w luksusie. Od KRS One'a do Lil Fame'a, od O.C. po Craiga G, od Jeru po Blaq Poeta.

Lista gości to jednak nie wszystko. Trzeba jeszcze zadbać, żeby trzymało się to kupy, produkcja stała na wysokim poziomie, wszystko komponowało się w logiczną całość, a płyta wciągała i przyciągała uwagę. Czy tak jest w przypadku "No One Cares" autorstwa DJ'a JS-1'a?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-07-02 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Członek legendarnego Rocksteady Crew DJ JS-1 niedawno wypuścił kolejny album producencki po "Ground Original" i "Ground Original 2" przyszedł czas na "No One Cares: Ground Original 3". Lista gości z pewnością jest niesamowicie interesująca. Na płycie znalazło się miejsce dla raperów od KRS One'a i Craiga G, przez Blaq Poeta, O.C. i A.G., po Sick Jackena, Slaine'a czy Akrobatika. Swoje dokładają Rahzel, Ras Kass, Jeru The Damaja, Sadat X, Punchline czy Guilty Simpson. Nieźle prawda?

W singlu, promowanym jako "DJ Premier Mix" (jak mniemam cuty Preemo) pojawiają się Lil Fame z M.O.P., Joell Ortiz ze Slaughterhouse i Bumpy Knuckles z Gang Starr Foundation. Na coś takiego trzeba zwrócić uwagę.