Saukrates

Saukrates

dodano: 2013-10-28 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jeśli chodzi o rap zza północnej granicy kraju Wuja Sama, to z pewnością jedną z najciekawszych twarzy od dobrych kilku lat jest niezmiennie Shad. Nie cieszący się niestety popularnością choćby w jakimś stopniu porównywalną do swojego rodaka Aubreya Grahama MC kilka dni temu podzielił się ze światem czwartym solowym albumem, zatytułowanym "Flying Colours".

Najnowsze wydawnictwo Kanadyjczyka o rwandyjsko-kenijskich korzeniach to kolejna porcja bogatej brzmieniowo i wciągającej ciekawymi tekstami muzyki, która z pewnością wprowadzi trochę słońca w Wasze życie, jakkolwiek poetycko by to nie brzmiało. Gościnnie m.in. Eternia, Saukrates i K-OS. W rozwinięciu odsłuch, jak i dwa teledyski promujące krążek - "Fam Jam" i "Stylin".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-10-29 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Classified - Anything Goes featuring Skratch Bastid & Saukrates - Official Video

Classified przygotowuje się do premiery nowego albumu, którego możemy się spodziewać na początku przyszłego roku. Jeśli spodziewaliście się stricte boombapowego brzmienia, to się możecie trochę zdziwić, choć niekoniecznie rozczarować. Numer jest bardzo dobrze nawinięty i wyprodukowany, a refren Saukratesa dodaje mu hitowego potencjału, chociaż zainteresowanie póki co nie wskazuje, żebyśmy kiedyś mieli usłyszeć to na rotacji. Czy słusznie? Sprawdźcie sami.

 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-07-25 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 24)


Szczerze? Nie wiem co mam wam powiedzieć. Redmanowi powiedziałbym "weź wywal ten vocoder, weź gościu Sermona i zrób swoje. I pomyśl czy naprawdę chce robić teledyski na poziomie, który przy polskich one shotach wydaje się żenująco słaby?". Daleki jestem od skreślania takiej legendy, ale przykro mi się na to patrzy. Chyba niewiele widziałem gorszych rzeczy od legendy Newark...