Dziadzior

Dziadzior

video
dodano: 2020-06-13 11:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 1)

Najnowszy album Gurala - "Dziadzior" wydany w maju, został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko i słuchaczy, co na pewno napędza rapera do serwowania nam kolejnych teledysków. Teraz dostaliśmy klip do utworu "Biały Lew" z gościnnym udziałem Lua Preta.

video
dodano: 2020-06-04 08:00 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 0)

Gural nie przestaje promować swojego najnowszego wydawnictwa i dostaliśmy już kolejny klip przy którym, aż nosi, żeby się pobujać. "Yabadabadoo" to singiel w którym Dziadzior potwierdza swoją mocno ugruntowaną pozycję na polskiej rap scenie i bezkompromisowo płynie po bicie, zaznaczając terytorium w swoim unikatowym i budzącym uśmiechu stylu.

video
dodano: 2020-04-17 19:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Pomagamy tym, którzy nie mogą czekać na koniec pandemii. Koronawirus stawia w szczególnie trudnej sytuacji chorych na raka. Wstrzymuje się operacje, które „nie ratują życia”, praktycznie całą diagnostykę, zamrożono aktualizację listy leków refundowanych. Chorzy naprawdę mają prawo się bać. Musimy im pomóc przez to przejść. Wpłać 20 zł (lub więcej) na zbiórkę i pomóż chorym na raka w czasie pandemii koronawirusa. Zaproś ziomków do zbiórki i zachęć do wpłacania i pomagania tym, którzy teraz nie mogą czekać. 100% kasy trafia na konto Rak’n’Rolla, a Dziadzior podziękuje Wam nowym numerem Rak’n’Roll Music. Peace, love, Rak’n’Roll." - pisze Gural.

Koncert trwa w tym momencie, obejrzycie go poniżej, a pomagać możecie tutaj.

video
dodano: 2020-04-10 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Czasy pandemii stawiają pytanie, co robić, gdy przymus pozostania w domu doskwiera? DGE, Miły ATZ, Fokus, Rahim oraz Kostek mają kilka sposobów na nudę. Można odpalić grilla na telewizorze, wyjść na balkon, wejść na dach, albo zejść do piwnicy. Przestrzegamy raczej przed rzucaniem kapeluszami. Na pewno wskazany jest dobry humor i dobra muzyka! Przed Państwem "Towarzystwo Ludzi Prostych" i spontaniczne wideo nagrane chałupniczo w domach podczas dystansowania społecznego.

video
dodano: 2020-03-24 19:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Pora pozamiatać. Pomimo ciężkich nowych czasów Szpadyzornia wychodzi z założenia, że rap się sam nie zrobi. Proszę Państwa: oto "Wielki Szu", pierwszy singiel z nadchodzącego albumu DZIADZIOR. Bit i gramofony: niezastąpiony duet THE RETURNERS! Preorder startuje dziś, przez następne tygodnie postaramy się, aby wasza kwarantanna upływała w rytmie prawdziwego rapu. A tego mamy naprawdę dużo. Przyjdzie czas, a wypełnimy klub znowu. Do zobaczenia! HALLA!" - czytamy w opisie. To DGE słyszysz mocne bębny!

kategorie:
dodano: 2020-03-24 19:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

22 lata na scenie. 2200 koncertów. 20 płyta w łącznej dyskografii donGURALesko w 2020 roku. DZIADZIOR to najbardziej hip-hopowy album w karierze rapera. Prawdziwy longplay, 74 minuty bezkompromisowego rapu (więcej nie mieści się na CD), 21 tracków, 9 gości, 9 producentów, 3 djów. RAP! DZI-DZI-DZIADZIOR!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-16 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Pisaliśmy Wam już o ekspresowo nagranym albumie DGE - teraz otrzymujemy więcej szczegółów, które brzmią naprawdę ciekawie.