Directors Of Photography

Directors Of Photography

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-11-19 20:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 7)

They say they're back, but they never left...  Dilated Peoples, niezmiernie popularny i repsektowany wśród fanów rapu kalifornijski tercet, ikona i symbol westcoastowego undergroundu, ostatni album - nieco rozczarowujące, przyznajmy, 20/20 - wypuścił osiem długich lat temu.  Przez ten czas Evidence, Rakaa i DJ Babu pracowali solo, co zaowocowało masą zacnych featuringów i albumów. Panowie nie zapomnieli jednak o swych korzeniach - uznali więc, że saga Dilated Peoples musi być kontynuowana, że - jeśli prawdą jest, że to ostatni album tercetu - zakończenie tej tryumfalnej, pełnej przygód epopei musi być dopisane. A więc - the sound of photography of Dilated Peoples. Światła, kamera... akcja.

kategorie:
dodano: 2014-07-23 00:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Do premiery najnowszego krążka Dilated Peoples coraz bliżej, po dwóch singlach pora więc na poznanie zawartości całego materiału... "Directors of Photography" ukaże się już 12 sierpnia.

Tracklista:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-07-21 21:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Do premiery najnowszego krążka Dilated Peoples coraz bliżej, po dwóch singlach pora więc na poznanie zawartości całego materiału... "Directors of Photography" ukaże się już 12 sierpnia.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-07-15 13:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już za niespełna miesiąc, 12 sierpnia, do sklepów trafi "Directors Of Photography" czyli najnowszy, wydany po dłuższej przerwie krążek od Dilated Peoples. Po klipie do "Good As Gone" dostajemy drugi singiel, którym jest "Show Me The Way" z Aloe Blacc'iem. I to jest już muzycznie zdecydowanie "stare dobre Dilated".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-06-16 16:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Back again! Już 12 sierpnia trafi do nas najnowszy album Dilated Peoples, zatytułowany "Directors Of Photography" a kalifornijski tercet uderzenie rozpoczyna numerem na bicie DJ-a Premiera. Check it.