Chad Hugo

Chad Hugo

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-13 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

G-Eazy na swoim Instagramie pochwalił się zdjęciami ze studio na których możemy zobaczyć legendarny, producencki duet The Neptunes, w którego skład wchodzą Pharrell Williams i Chad Hugo. Oprócz nich na zdjęciach możemy zobaczyć jeszcze Timbalanda czy Anta Clemonsa, który pojawił się m.in. na ostatniej płycie Kanye Westa.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-10-26 17:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 2)

Cała Ameryka żyje ostatnio dwiema premierami. Mowa tu o „Old” Danny'ego Browna i „My Name Is My Name” Pusha T. Niewielu jednak wie, że pod koniec sierpnia, swoją debiutancką płytę wydał brat Pushy, Malice (a raczej No Malice). Szczerze mówiąc bardzo czekałem na coś nowego od starszego z braci Thornton. Może dlatego, że trochę się bałem, że jego rapów będzie można posłuchać tylko okazjonalnie. Na szczęście Gene również nie zawiesił majka na kołku i możemy sprawdzić Clipse'a „reprezentującego jasną stronę mocy”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-03-10 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)
Stalley znajduje w Polsce coraz więcej sympatyków, o czym świadczy chociażby frekwencja na jego niedawnym polskim show. Już niebawem możemy spodziewać się kolejnej pozycji w dyskografii rapera z Maybach Music Group. "Savage Journey To The American Dream" ukaże się już 30 marca.

Płytę promuje nowy numer zatytułowany "Everything New", który wyprodukował człowiek, który wraz z Pharellem Williamsem tworzy The Neptunes. Jak spisali się Stalley i Chad Hugo?