Cetowy

Cetowy

video
dodano: 2016-01-19 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Zanim powiesz" to utwór i obraz inspirowany historią Cetowego - Bartka Turzyńskiego, b-boy'a, który jakiś czas temu uległ poważnemu wypadkowi. W teledysku biorą udział prawdziwe postacie: m.in. ludzie bezdomni, chorzy, uzależnieni. Jeszcze przed wypuszczeniem klipu udało się pomóc Bartkowi - uzdrowisko Solec–Zdrój w ramach współpracy z autorami ufundowało mu turnus rehabilitacyjny.

kategorie:
dodano: 2014-02-21 11:01 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W dniu 23 lutego 2014 roku organizujemy w klubie Trójkąt w Łowiczu charytatywny koncert Hip-Hopowy „Pomoc dla Cetowego”. Jest to akcja charytatywna dla 28 letniego Bartosza Turzyńskiego z Gdańska, który w ubiegłym roku został porażony prądem o napięciu 3 000 V. Dochód z biletów koncertu zostanie przekazany na jego rehabilitację oraz pomoc medyczną niezbędną do utrzymania go przy życiu.

dodano: 2013-04-05 17:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wczoraj impreza charytatywna dla B-Boya Cetowego odbyła się w Białymstoku, dziś czas na Warszawę. B-boy i ceniony w środowisku aktywista miał poważny wypadek i potrzebna jest mu szybka pomoc, co poruszyło różne miasta do działań. Szczegóły odnośnie całej sprawy możecie obejrzeć tutaj, a już dziś w stołecznym Barometrze koncert, w trakcie którego usłyszycie występy takich osób jak Medium, Stasiak, Solar/Białas, Polskie Karate i wielu innych. Pełne info poniżej a my serdecznie zapraszamy do wsparcia!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2013-03-30 13:00 przez: Łukasz Własiukiewicz (komentarze: 0)

Cat Bite, to impreza cykliczna zrzeszająca białostocką scenę taneczną (głównie breakdance, ale nie tylko) organizowana przez znany w środowisku hip-hopowym choćby z audycji "Hip-hopera" w Radiu Białystok, duet b-boy/dj: Franz i Esdwa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-15 00:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

APEL DO LUDZI HIP-HOPU
w sprawie BBoya Cetowego

"Takie informacje zawsze są bardzo trudne, całe środowisko hiphopowe, zwłaszcza breakingowe wstrzymało oddech. Informujemy, że znany Bboy, dziennikarz i promotor Cetowy z ekipy Polskee Flavour uległ przedwczoraj poważnemu wypadkowi i wciąż walczy o życie w szpitalu."

W Warszawie organizowany jest koncert ze zbiórką pieniędzy, z którego 100% dochodów przeznaczone zostanie na leczenie BBoya Cetowego. Wydarzenie planowane jest na piątego kwietnia.

Tagi: