B.R.O.

B.R.O.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-13 15:40 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 4)

Kolejne notowanie ZPAV przyniosło aż 6 złotych płyt oraz jedną platynę dla wykonawców, których utwory niejednokrotnie pojawialy się w naszym serwisie.
W tym tygodniu złote wyróżnienie uzyskali:

kategorie:
dodano: 2015-04-30 22:43 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Tracklista:

01. Pamiętam (skrecze: Dj Story)
02. Perpetuum Mobile
03. Jutro
04. Karma (feat. Bezczel)
05. Demony
06. Co Jest Ważne (chór: Mateusz Dembek)
07. Niepamięć
08. Infinitvm (skrzypce: Dominika Bienias)
09. Chyba Mnie Znasz (feat. Monika Kazyaka)
10. Winda (feat. Khomator)
11. Carpe Diem (feat. Grizzlee)
12. Studio (feat. Keddi)
13. Taylor Swift (skrzypce: Dominika Bienias, gitara: Stefan ‚Steven’ Jabłczyński)
14. Pod Prąd
15. Efekt Domina
16. Po Co Mi Ona?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-28 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Jego twórczość i sama postać wzbudziła już wiele kontrowersji, a ma szanse wzbudzić jeszcze większe... B.R.O promowany dawniej głównie przez WJ po sporym zamieszaniu wydał swój legal w Urban Rec., a ostatnio na rozgrzewkę przed drugim solowym krążkiem oddał w ręce słuchaczy "Memory Line". W wywiadzie dla CGM młody raper zdradził, że chce zaskoczyć słuchaczy brzmieniem nowego krążka. Wśród jego pomysłów jest m.in. nagranie chóru na płytę. Pozostaje nam czekać, na ile jego słowa pokryją się z rzeczywistością...

Tagi:
kategorie: Audio, Jazz, News
dodano: 2013-01-17 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Dla wielu naszych czytelników, którzy lubią instrumentalną muzykę i nowoczesną wizję jazzu B.R.O. może bardziej kojarzyć się z "Analog People In A Digital World" i SoFarUnknown niż z "High School" i Urban Rec. Producencki duet, na talencie którego poznali się nie tylko Polacy dostarczał nam już kilkukrotnie bardzo intrygującej, głębokiej i ambitnej muzyki, która w Polsce nadal nie może liczyć na zbyt szerokie grono odbiorców. Dziś mamy dla was nową porcję muzyki od Kuby Zamojskiego - połowy B.R.O. działającego pod szyldem jZAMOJSKI. Nowy podcast w całości wyprodukowany i zagrany przez młodego producenta znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-10-10 12:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

Wytwórnia SWAGmusic prezentuje debiutancki album Mateusza 'BCZ' Buczkowskiego pt."Po prostu BCZ", którego premiera odbędzie się 11 października w łódzkim klubie Scenografia. Zarejestrowany na przełomie kwietnia i maja 2012 r. materiał to 10 utworów o hip-hopowej i disco-funkowej stylistyce, przepełniony ciepłymi, pozytywnymi brzmieniami. Przy produkcji albumu udział wzięły m.in. takie postaci, jak B.R.O, Zeus i Joteste. Poniżej prezentujemy okładkę, tracklistę oraz pierwszy singiel z udziałem B.R.O pt. "Światła, muzyka".

Tagi:
dodano: 2010-08-26 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

Jeszcze przed kempowym tygodniem prezentowaliśmy wam nowy album dwóch Polaków, za którymi stanęła brytyjska, niezależna wytwórnia NOECHO Records. Autorzy "Analog People In The Digital World" - B.R.O., bo o nich mowa, odpowiedzieli na kilka zadanych przez nas pytań.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak doszło do współpracy z NOECHO, kto inspiruje Konrada i Kubę do tworzenia muzyki oraz jakie emocje kierują artystami, który tworzą muzykę tak nimi przepełnioną... Zapraszamy do lektury!

Tagi: