Black Diamond

Black Diamond

dodano: 2013-08-17 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W sumie to "Honest Cowboy" powinien był być mixtape'm zeszłego tygodnia, ale dopadł nas piąty element hip-hopu w wydaniu wakacyjnym: obsuwa. Łapcie więc kolejną dawkę "intelligent trunk music for the elite" w postaci najnowszego wydawnictwa reprezentanta Maybach Music Group póki jeszcze gorące.

Na "Honest Cowboy" znajdziemy 11 nowych numerów, w których Stalley'a wsparli m.in. Scarface ("Swangin"), i Schoolboy Q, a bity podrzucili DJ Quik i Cardo, Terrace Martin, Soundtrakk, Block Beataz, Rashad, S1 i Black Diamond. Idealny soundtrack na ostatnie tygodnie lata, oraz idealna okazja do wkręcenia się ponownie w klimat nagrywek MC z Ohio przez jego koncertem na Kempie w przyszłym tygodniu. W rozwinięciu także świeżutki teledysk do numeru ze Schoolboyem Q "NineteenEighty7".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-05-21 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
Zainteresowanie muzyką Mac Millera zdaje się nieustannie rosnąć. Jakąś formą dowodu, chociaż z pewnością znalazłyby się ciekawsze, jest fakt, że na Twitterze "śledzi go" już 400 tysięcy osób. Z tego właśnie powodu przygotował nowy numer zatytułowany "Love Lost" wyprodukowany przez Black Diamond. Możecie go już dziś sprawdzić u nas.