Rashad

Rashad

dodano: 2013-08-17 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

W sumie to "Honest Cowboy" powinien był być mixtape'm zeszłego tygodnia, ale dopadł nas piąty element hip-hopu w wydaniu wakacyjnym: obsuwa. Łapcie więc kolejną dawkę "intelligent trunk music for the elite" w postaci najnowszego wydawnictwa reprezentanta Maybach Music Group póki jeszcze gorące.

Na "Honest Cowboy" znajdziemy 11 nowych numerów, w których Stalley'a wsparli m.in. Scarface ("Swangin"), i Schoolboy Q, a bity podrzucili DJ Quik i Cardo, Terrace Martin, Soundtrakk, Block Beataz, Rashad, S1 i Black Diamond. Idealny soundtrack na ostatnie tygodnie lata, oraz idealna okazja do wkręcenia się ponownie w klimat nagrywek MC z Ohio przez jego koncertem na Kempie w przyszłym tygodniu. W rozwinięciu także świeżutki teledysk do numeru ze Schoolboyem Q "NineteenEighty7".

dodano: 2011-07-27 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 9)


Stalley to młody reprezentant Maybach Music Group, który ostatnio coraz częściej zwraca na siebie uwagę. Nowy teledysk do numeru "Pound" z mixtape'u "Lincoln Way Nights (Intelligent Trunk Music)" może wyjaśnić czemu ten gość trzy lata temu jeździł w trasy z Mos Defem. Bit zrobił Rashad. Czekamy na wasze opinie!