Aloha Enterainment

Aloha Enterainment

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-06-06 16:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Muflon - bodaj ostatni reprezentant starej szkoły wolnego stylu nie posiadający w swoim muzycznym portfolio nagranego materiału studyjnego. Po wielu latach okraszonych nieskrywanym lenistwem, samokrytycyzmem i masą innych aktywności wykraczających poza sferę rapu, otrzymujemy "Napisy Końcowe EP" - zbiór utworów, które miały wejść na LP warszawiaka. Swego czasu przesadą nie byłoby sparafrazowane zawołanie "Muflon, kiedy płyta?". No właśnie, otrzymaliśmy sześć premierowych numerów, gdzie nagromadzenie odwołań do otaczającej rzeczywistości pod postacią zgrabnie wplecionych w linijki komentarzy, a także follow-upów jest przynajmniej spore. Wiecie co? Warto posłuchać rapera, który ma coś prawdziwie do powiedzenia.

kategorie:
dodano: 2017-06-02 08:16 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Lista utworów:

01. BSABCD

02. CALIFORNIA

03. PICK SIDE

04. OCEAN

05. PAKUJE MANDŻUR 

06. SLOW MO

07. CAŁA NOC

08. IMPREZA

09. JAKIE ŻYCIE TAKI RAP

10. NIENAŻARTY 

11. STUDIO

12. DOBRY TEMAT

13. PODATNOŚĆ

14. ŻADEN PROBLEM

15. Z DYMEM

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-01-20 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Green z Gresem, zasłużeni dla rapgry reprezentanci ŁDZ, długo zabierali się za wypuszczenie "Fraktala". Pierwsze zapowiedzi pojawiały się, o ile mnie pamięć nie myli, jakoś na początku 2015 roku. Koniec końców w połowie grudnia zeszłego roku ujrzał światło dzienne krążek, o którym właściwie po premierze mało się słyszy w sieci, z wyjątkiem Ślizgu, gdzie zebrał właściwie same propsy. W sumie mnie to nie dziwi, bowiem sam mogę obiema dłońmi, pod wieloma przychylnymi komentarzami, podpisać się bez zawahania. Otrzymaliśmy dojrzały materiał, w całości wyprodukowany przez Ostrego, gdzie obaj MC wzajemnie się uzupełniają i w każdym tracku prezentują wysoki poziom. Przyznam, największe obawy miałem wobec formy Greenzkiego, jednakże zostały one bardzo szybko rozwiane. "Fraktal" - jawi się jako bardzo dobry, aczkolwiek mocno przegapiony krążek.

kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-22 13:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 19)

Muflon, żywa ikona polskiego freestyle'u, nagrywa solowy krążek. Album Muflona ukaże się pod koniec 2013 nakładem wydawnictwa Aloha Entertainment. Więcej szczegółów dotyczących projektu wkrótce, póki co zapraszamy na oficjalny fanpage Muflona pod tym linkiem. Poniżej jedyny opublikowany do tej pory solowy studyjny numer Muflona.