Greenzki

Greenzki

video
dodano: 2017-07-02 16:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Teledysk do kawałka "Półprawda" promuje wydaną pod koniec zeszłego roku płytę Greenzki/Gres "Fraktal". Za produkcją muzyki stoi O.S.T.R. Autorami scenariusza są Yann Seweryn oraz Martin Rath, którzy odpowiadają także kolejno za zdjęcia oraz reżyserię całości. Klip powstał we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2017-01-20 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Green z Gresem, zasłużeni dla rapgry reprezentanci ŁDZ, długo zabierali się za wypuszczenie "Fraktala". Pierwsze zapowiedzi pojawiały się, o ile mnie pamięć nie myli, jakoś na początku 2015 roku. Koniec końców w połowie grudnia zeszłego roku ujrzał światło dzienne krążek, o którym właściwie po premierze mało się słyszy w sieci, z wyjątkiem Ślizgu, gdzie zebrał właściwie same propsy. W sumie mnie to nie dziwi, bowiem sam mogę obiema dłońmi, pod wieloma przychylnymi komentarzami, podpisać się bez zawahania. Otrzymaliśmy dojrzały materiał, w całości wyprodukowany przez Ostrego, gdzie obaj MC wzajemnie się uzupełniają i w każdym tracku prezentują wysoki poziom. Przyznam, największe obawy miałem wobec formy Greenzkiego, jednakże zostały one bardzo szybko rozwiane. "Fraktal" - jawi się jako bardzo dobry, aczkolwiek mocno przegapiony krążek.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-08 19:02 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Płyta "Fraktal" wyjdzie 14 grudnia, a zanim to się stanie Greenzki i Gres prezentują utwór "Elekcja". Gościnnie w kawałku pojawił się DJ Cider. Album zawiera 13 utworów, został w całości wyprodukowany przez O.S.T.R.'a. Za mix i mastering odpowiada Gres, a autorem szaty graficznej wydawnictwa jest Zuza Szok. Do sprzedaży trafi limitowany nakład 500 sztuk.