25_godzin

25_godzin

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-28 22:54 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Peja/Slums Attack feat. Hellfield - Przemoc i Sex prod. Magiera (White House)

RPS Enterteyment prezentuje 4 klip promujący album Peja/Slums Attack 25_godzin (prod. Magiera). Obraz to utworu Przemoc i Sex z gościnnym udziałem Hellfielda (CrackHouse) w całości wyprodukowany przez tego ostatniego - to mroczny klimat nocnego życia dosłownie przeniesiony na amerykańskie ulice. Zdjęcia rozpoczęły się w złą sławą owianym Compton (California) a kontynuacja nastąpiła w Poznaniu. Demoniczny klimat w warstwie kompozycyjnej i tekstowej doczekał się kontynuacji podczas zdjęć bowiem ekipa zainspirowana serią filmów The Purge (Noc Oczyszczenia) postawiła na taki właśnie klimat.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-16 14:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Peja świętuje w tym roku 25-lecie, wydał też w piątek kolejny solowy album "25_godzin". W trakcie monologu popremierowego pokusił się o parę rad dla młodych, którzy dopiero zaczynają swoją muzyczną podróż...

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-12-08 20:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"'Życiówka' to 4 konkretne zwrotki podsumowujące blisko 15 lat muzycznych i prywatnych zawirowań Rycha od czasu hype’u na płytę "Na legalu?" aż po dziś dzień. Zapraszamy do sprawdzenia. Rap o życiu? Rap o przeżyciu..." - czytamy w opisie. "25_godzin" już za tydzień, płyta znalazła się też w naszym wykazie 16 najgorętszych premier grudnia.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-12-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Peja opublikował na swoim kanale 30-minutowe video z podpisywania preorderów "25_godzin" - w trakcie tego procesu wygłosił natomiast długi monolog, w którym przewija się wiele ciekawych tematów. Od tego jak postrzega swój hype, przez brak hip-hopu w rapie, podejście do nowej szkoły i nowych brzmień aż po przemiany związane z dojrzewaniem, trzeźwieniem i rodzicielstwem. Raper wraca też do tego, czego nauczyła go sytuacja z Zielonej Góry. Całe video obejrzycie poniżej.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-12-06 18:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wiele muzycznych redakcji wraz z końcem listopada rozpoczyna podsumowania mijających 12 miesięcy - a przecież to absurd, bo grudzień owocuje zawsze w prawdziwą lawinę premier, a materiały bijące się o tytuł najlepszych w danym roku często otrzymywaliśmy na ostatniej prostej... W tym roku znów jest gorąco a grudzień zapowiada się na prawdziwy wyścig zbrojeń - postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszych krążkom, które otrzymamy zanim wystrzelą sylwestrowe korki od szampana... Kolejność wg daty wydania.

***

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-11-28 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Album "25_godzin" coraz bliżej a tytułowy singiel zaskakuje klimatem. Jak napisał na FB sam Peja: "Rychu na trapach, w głowie się nie mieści". Jak pasuje Wam taka odsłona poznańsko-wrocławskiego duetu?

dodano: 2018-11-15 17:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Rychu Peja wraca do korzeni i odświeża swój kultowy hit! Na bicie Magiery, jednak z nieśmiertelnym wokalem Stana Borysa. Równocześnie poznaliśmy też komplet szczegółów albumu - datę premiery, tracklistę czy okładkę. Ruszył także preorder.