Rów Babicze z impetem wkroczyli na polską scenę rapową, prezentując scenie wybuchową mieszankę satyry i powagi, za pomocą której z miejsca zyskali uznanie tysięcy słuchaczy i krytyków. Debiutancki album "Nierówno pod sufitem" zaskoczy słuchaczy różnorodnością tematów i brzmień, od ironicznych komentarzy na temat współczesnego społeczeństwa po introspektywne opowieści o życiu artystów. Każdy utwór to swoista podróż po labiryncie myśli i emocji, gdzie humor przeplata się z gorzką prawdą, a lekkość słów z ciężarem rzeczywistości.
polskie
polskie
Tymek prezentuje swój nowy album pt. "Tytuły dwa".
Kubańczyk i Dizzma prezentują wspólne EP pt. "4 piosenki o miłości".
Młody West prezentuje swój nowy album pt. "Największy Geek".
BLX prezentuje nowe EP pt. "Lost tape, vol. 1".
Pusher z ekipy Baba Hassan z solowym materiałem.
"Moko" to już trzecia płyta duetu Sebol & northboii. Warszawski raper po raz kolejny raczy słuchaczy niepowtarzalnym stylem, dumnie reprezentując swoją dzielnicę na każdym kroku. Mokotów - to właśnie w tym miejscu dorastał, stąd czerpie inspiracje, tutaj nagrywa i uprawia hustling. Od mroku piwnicy do blasku reflektorów na scenie wielkiego festiwalu, Sebol kontempluje w wersach wszelkie aspekty swojej artystycznej drogi. To się dopiero zaczyna.
"Glitchy Praga" to nowe oblicze polskiej muzyki miejskiej. Kalejdoskop muzyczny przesiąknięty filmem, ale przede wszystkim wchłoniętym w olbrzymiej dawce i w bezpośrednim kontakcie malarstwem. Muzyka stworzona na uboczu, od niechcenia. Dzięki mobilnemu studiu ŻYTO i NOON tworzą w ruchu. Zarejestrowali materiał, przemieszczając się od ukrytej w polskich górach małej miejscowości Czorsztyn przez opłakujący śmierć Królowej Elżbiety metropolitarny Londyn, aż po upalne Wyspy Zielonego Przylądka.
Hałastra prezentuje remixy czterech utorów, które znalazły się na ich legalnym debiucie pt. "Pierwsza sztuka".
"Ten gość" to drugi solowy album Waimy, ukazujący jego rozwój i dojrzewanie jako artysty. Album pełen jest różnorodnych brzmień i refleksji, porusza w nim tematy samorozwoju, walki z przeciwnościami i wiary w siebie. Waima łączy swoje unikalne flow z mocnymi produkcjami, tworząc spójny, świeży materiał i umacnia swoją pozycję na polskiej scenie muzycznej.
Whysowavy i Emkaix prezentują swój wspólny album pt. "Insomnia".
2$z Kali z nowym albumem pt. "Kalifornia".
Marceli Bober prezentuje swoje nowe EP pt. "Pełne serca puste drogi".
Gruby Mielzky i Pers prezentują wspólne EP pt. "Na drugą nóżkę".
Atherall prezentuje swój nowy album pt. "Dwa znaki zapytania".























