Tau i Michał Koterski dają do myślenia wspólnym klipem

współpraca płatna
dodano: 2024-06-24 15:00 przez: Redakcja (komentarze: 2)

Wielkimi krokami zbliża się najnowszy album Tau "Remedium II" - poznaliśmy już intrygującą listę gości, bowiem na płycie pojawią się Łona, Kacper HTA, Kara, Kotzi, Anatom, Vin Vinci, Sara Deepsoul i Nicole Tymcio. W najnowszym teledysku wizualne wsparcie okazuje kolejny niespodziewany gość, Michał Koterski.

Wraz z Tau gra on bowiem dość metaforyczną rolę, nawiązującą do treści numeru "Grawitacja".

Oto, co miał do powiedzenia o tym singlu Tau:

"Michał Koterski i ja zatańczyliśmy dla Was na ulicach Warszawy taniec określany mianem ,,Vanitas vanitatum et omnia vanitas”. Dziwna to nazwa, ale wiele mówiącą - jak se człowiek wygoogluje. Zapraszamy więc Państwa razem z Miśkiem na ten fascynujący spacer po zakamarkach ludzkiego umysłu i serca. I Stolicy."

Preorder "Remedium II" jest już dostępny na www.bozonrecords.pl

Czego natomiast dowiedzieliśmy się już o całej płycie?

"Historia zatacza koło, ale tylko w naszych umysłach. "Remedium 2" to próba uchwycenia w słowach ostatniej dekady, bo właśnie tyle czasu minie w tym roku od wydania pierwszej części albumu, który był debiutem i wielkim sukcesem Tau. Ile wydarzyło się przez te 10 lat? Siedem płyt, setki koncertów, pół miliona przejechanych kilometrów i tysiące rozmów ze słuchaczami. Esencję tych doświadczeń odnajdziecie w tekstach prawie 20 utworów zawartych na płycie. Produkcją muzyczną w zdecydowanej większości albumu zajął się sam Tau. To doskonała wiadomość dla fanów jego twórczości, którzy cenią go nie tylko za warsztat rapowy i tekściarski, ale również za muzykę, która jest znakiem rozpoznawczym Tau od samego początku trwania jego kariery."

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Bozon Records

ghrhwr
niezle zaskoczonko!
ngiger
Po obejrzeniu teledysku miałem mieszane uczucia, ale potem przesłuchałem sam numer i w sumie brzmi dobrze

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>