KęKę i Żabson we wspólnym numerze - klip "Pełen Obraz"

Już dziś, 14.06 ukazał się 7. solowy album KęKę pt "04:01". Od północy krążek już jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych, a równo w południe w serwisie YouTube pojawił się klip do utworu z Żabsonem pt. "Pełen Obraz"

Wśród gości są też m.in. Gibbs, Wac Toja czy Vix.N. Krążek Radomianina już przed premierą spełnił warunki na Platynową Płytą. Trasa koncertowa zapowiedziana na jesień również jest praktycznie wyprzedana. Takiego powrotu po 3 latach, życzyłby sobie chyba każdy!

Płyta jest dostępna we wszystkich salonach Empik oraz na stronie Takie Rzeczy.

wTF
to się dobrały dwie niemoty, keke co nie potrafi rymować (wrzuć mi tu jakiś jego dobry rym) i jakieś asłuchalny pedź. przepis na paździerz, nie szkoda wam serwerów na taką padakę?
o ja cie...
I to jest komentarz w punkt. Lepiej bym tego nie ujął.
Gal Amonit
Jak jesteś w topce raperów (wg streamingów), masz popularność i furę siana, a jesteś do tego zwykłym gościem z osiedla... masz również masę ludzi, którzy chcieliby uszczknąć coś dla siebie, ludzi knujących, fałszywych przyjaciół, ofert biznesów nie do odrzucenia... Ja im się nie dziwie. Może ten szczyt to wcale nie jest taki fajny jak się wydaje
golovkin420
Nowego Kękę nawet nie sprawdzam ale starego Kękę jak puszczam to łamie wszystkie przepisy autem

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>