K.A.S.T.A. Skład reaktywuje się na festiwal O.S.T.R.'a!

dodano: 2024-02-07 09:00 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Już 20 kwietnia odbędzie się druga edycja 120 Rap Fest - wielkiej domówki w łódzkiej Atlas Arenie organizowanej przez O.S.T.R.'a. Line-up zapowiada się konkretnie, do tej pory swój udział poza gospodarzem potwierdzili: Eldo, Molesta, Peja/Slums Attack, JWP, Polska Wersja, Sarius i Donguralesko. Dzisiaj organizatorzy ogłosili prawdziwą bombę - specjalny występ legendarnej ekipy K.A.S.T.A. Skład czyli duetu Waldemar Kasta + donGURALesko!

Zagrają oni specjalny set z utworami z kultowych albumów "Kastaniety" oraz "Kastatomy". Wyjątkowości temu wydarzeniu dodaje fakt, że od 2006 roku brakuje jakichkolwiek doniesień o działalności zespołu! Pojawiały się jedynie pojedyncze single, jednak bez pełnowymiarowych działań czy tras.

120 Rap Fest odbędzie się 20 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie. Jak twierdzą organizatorzy zostanie jeszcze ogłoszonych troje gości. Najświeższe informacje o festiwalu znajdują się na www120rapfest.pl

Bilety kupicie tutaj

Patryk L.
To albo się kończy karierę albo się tego nie mówi
Mihal
Dokładnie, pamiętam jak w latach 2010-2012 Waldemar Kasta gadał o zakończeniu kariery xDD
Czyszy
Pamiętam to dobrze. Miał niby stać się rockmanem jak Everlast. Już zespół zakładał, różne cuda na kiju widowiskowe, ale rzeczywistość to zweryfikowała. Synaptine się nie sprzedało. No to powrót na stare śmieci.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>