730 Huncho atakuje Josefa Bratana: "Każdego w ch**a zrobiłeś"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2024-02-05 23:15 przez: Miłosz Kiełb (komentarze: 2)

Niespodziewana sprzeczka i mocne zarzuty między dwójką, która wcześniej ze sobą współpracowała. 730 Huncho ostro zaatakował Josefa Bratana.

Podczas konferencji Fame MMA, w której udział brał Josef Bratan, jedna osoba z widowni skorzystała z możliwości zadania pytania dla zawodników. Tą osobą okazał się być 730 Huncho, który skierował swoję zainteresowanie w stronę rapera związanego z GM2L. Huncho zapytał się go o obecne relacje z Malikiem Montaną, co doprowadziło do burzliwej wymiany zdań: 

Huncho: Opowiesz jak wygląda Twoja relacja z Malikiem?
Josef: Normalnie, tak jak wyglądała przedtem.
Huncho: K*rwa, chłopie co ty pie**olisz chłopie? Nikt się z Tobą nie trzyma, każdy się od Ciebie odwrócił. Co Ty pie**olisz? Każdego w ch*ja zrobiłeś kasztanie i będzisz mówił, że normalnie?
Josef: Ty, Ty, Ty.
Huncho: Co, prujesz się złomek? Chodź tu.
(...)
Josef: To mówi k*rwa lamus, który własną rodzinę okrada?
(...)
Huncho: Pomówienia
Josef: Nawet w wytwórni, k*rwa mówią, że masz problem.
Huncho: Jesteś bitą pałą.
Josef: Tak samo jak wziąłeś dupy, samochód, a ja za paliwo Ci płaciłem - taki z Ciebie zarobas. Brat Patricii Kazadi ku*wa, hajsu nie ma, ciuchy jej kradł, żeby na ćpanie mieć.

W trakcie wymiany zdań ochrona musiała powstrzymywać Josefa, żeby ten nie zaatakował Huncho. Na samym końcu pojawił się także Alberto, który podszedł do Huncho, jednak mikrofon nie uchwycił już tej wymiany zdań. Alberto opublikował na swoim instastory filmik mający pokazywać, że chwilę po konferencji zaatakował front-kickiem Huncho, jest on jednak widoczny z daleka.

Warto wspomnieć, że cała trójka ma wspólny numer. Nie znane są póki co szczegóły poróżnienia pomiędzy Panami. Poniżej fragment konferencji oraz wspomniany utwór.

Całą sytuację skomentował też Malik Montana, który na swoim Threads napisał: "Pytacie mnie co myślę o spinie na konfie.Jest mi mega przykro że jako osoba walcząca latami z wszelkiego rodzaju rasizmem zobaczyłem jak w Polsce dwóch czarnoskórych się obraża na wizji używając tych samych zwrotów do siebie którymi mnie nazywano by sprawić przykrość jak przyjechałem do Polski.jest mi smutno i tyle."

Sprawdź też: Lecrae zdobył 2 nagrody Grammy 2024 - 10 lat temu nagrał z Tau

Opublikowane przez: @donmalikmontana
Wyświetl w Threads
AdamSmol
Gorąca prośba o niepisanie o tych ludziach. Nie róbmy gwiazd z ludzi z takiej patologii. Dzieciaki to czytają
Anonim
Co racja to racja ale przyznaję rację tobie, a jeżeli tak ten albercik mówi że ten huncho okradał swą rodzinę i siostrę to niech się wypowie jego siostra Patrycja.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>