Josef Bratan nie zapłacił za pracę przy klipie? Raper reaguje

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2023-09-19 13:00 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 5)

Na Instagramie Perverrta pojawiło się Instastories, w którym model i stylista oskarża Josefa Bratana o nieuregulowanie płatności za wykonaną usługę. Członek GM2L odniósł się do tego na swoim profilu."

Zazwyczaj nie udzielam się na forum instagramowym, ale w tej sytuacji potrzebuję waszej pomocy. 1 czerwca podjąłem się współpracy z @josefbratan do klipu muzycznego, w którym stylizowałem @maszagraczykowska. Od zakończenia projektu kontakt został ucięty z jego strony, co jest równoznaczne z uciekaniem od płatności. Zostałem zablokowany z 3 numerów, z których podejmowałem próby kontaktu. Maile również nie przynoszą skutków. Zostałem poinformowany, że zostaną mi odesłane na maila dane do faktury, której finalnie nie dostałem do teraz. W kwotę również wchodzą dodatkowe wydatki takie jak bilety kolejowe/taxówki."

Na kolejnym stories Perverrt pokazał wycinek z SMSa, który został napisany do Maszy prawdopodobnie przez Bratana:

"K**wa zawracacie mi d*pe, tylko jeszcze rozdajesz mój numer jakimś pe**łą. Załatwiłaś sobie jakiś gamoni przywieźli jakieś szmaty nic nie warte i debila ze mnie chcecie zrobić."

Autor instastories również dodaje, że klip został zrealizowany poza jego miejscem zamieszkania, a po zakończonym dniu Josef zaoferował się, aby pomóc mu w przewiezieniu ubrań, które wypożyczył specjalnie do tego projektu. Niestety o odzyskanie rzeczy musiał walczyć dwa tygodnie, ale ten problem udało się rozwiązać. Josef nie uregulował płatności od 4 miesięcy.

Josef Bratan postanowił odnieść się do sytuacji w prześmiewczy sposób, publikując instastory, na którym mówi:

- Siemano Zygmunt ty chamie, tu Józek z tej strony. Podobno jakaś kasa nie wypłynęła od nas. Za co? Za jakieś szmaty i to nie moje, więc nie wiem o co kaman. To tak jakby ktoś ci sąsiadkę pie**olnął i do mnie przyszedł, wiesz coś na ten temat? Aj, jaj, jaj...

Tagi: 

Nie Dla LGBT w Rapie i Życiu
Nazywanie jego raperem to tj. nazwać kurwe damą
ODB RIP
Co za pajace, nie zasługują na ani grosz z muzyki. Niech pójdzie do burdelu i też spróbuje nie zapłacić za te swoje panie, zobaczymy jak się z nim rozprawią
grzech
Typowy polski rap, az dziwne ze ktos tego slucha
Gal Amonit
Wygląda jak mężczyzna, wiek ma jak mężczyzna. A zachowanie jak w gimnazjum
Anonim
Mówiłem że gejm2l frajernia pod postem o kiziorze syberyjskim to mi komentarz zablokowali bo prawda boli. Królowie życia zarobasy jeden nie płaci za pracę drugi napada ludzi w niemczech z nożem, z czego zarobi może 100 euro, bo mu się składanie kartonów na pizze znudziło. Jakoś nie słyszałem żeby niemieccy raperzy w polsce ludzi napadali.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>