730 Huncho z 1. solowym singlem na kanale Smolastego! Klip i zdjęcia

video
dodano: 2023-01-26 22:00 przez: Redakcja (komentarze: 4)

730 Huncho to młody raper, który przebojem wdarł się na salony utworem „Pijemy Za Lepszy Czas”, który współtworzył ze Smolastym. Numer ten to bez wątpienia jeden z największych hitów 2022 roku, czego potwierdzeniem jest fakt, iż pokrył się on niedawno poczwórną platyną.

730 Huncho, mimo iż określać go można mianem newcomera, dzięki wspomnianemu singlowi przebił zawrotną barierę miliona słuchaczy na Spotify i znalazł się na radarze całej rapowej sceny. Po długim oczekiwaniu w końcu nadszedł czas na jego pierwszy solowy singiel, do którego klip ukazał się właśnie na kanale Smolastego na YouTube.

„Banknot” to bezkompromisowy bujający benger, nawiązujący stylistyką do klimatów UK drillowych, a klip stworzony z wykorzystaniem efektów i animacji 3D nadaje całości bardzo świeżej estetyki. Lirycznie „Banknot” to jazda bez trzymanki. 730 Huncho to kolejny po Oliwce Brazil raper, którego solowy utwór ukazuje się na kanale Smolastego. Czyżby tworzyła nam się pod patronatem Smoły ciekawa rap ekipa? Pozostaje czekać na kolejne ruchy na kanale Smolastego, bo coś może być na rzeczy.

Poniżej teledysk oraz fotorelacja autorstwa Michała Rabiegi.

730 Huncho - Banknot [Official Music Video]

Galeria

Tagi: 

Ranczo
Lirycznie „Banknot” to jazda bez trzymanki. Hehe. Jak dla redakcji smoła bazyl i ranczo to ciekawa rap ekipa współczuję gustu.
jajonasz
Wzięli hajs od wytwórni, dostali przygotowaną odgórnie notkę, ktoś zrobił kopiuj/wklej. Niby popkiller, ale pecunia non olet i potem promują taki ściek.
90'S
Ale h.jowe naprawdę padaka co to za gówno z.ebane co za gniot tfu
Wtopa
/miałem wieksze oczekiwania do Huncho po singlu ze Smołą i w sumie... nie mam pojęcia dlaczego. Lecę dalej.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>